Új hozzászólás Aktív témák

  • xyvz2

    tag

    Sziasztok! S.O.S !

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni. Vásároltam én is egy blitzwolf selfi botot a nyárra, hátha majd jól jön, gondoltam. Nagyon tetszik is, nagyon szuper, igazi minőségi darab...- LENNE ha tudnám használni. :W Ugyanis a következő problémám van. Letöltve, telepítve a blitzwolf app. eddig ok. Összekapcsolódik a telóval eddig is minden ok, zoomolás is ok, DE !!! ha megnyomom a fényképezés gombot átvált a telefon a beépített zenelejátszóra amit nem lehet, kikapcsolni, leállítani, beállítani letörölni a telóról, sem kikapcsolni nem tudom. Nem szeretném a telót rootolni,és nem is tudom hogy kell, hogy eltávolítsam a zenelejátszót, de sehogyan sem fényképez a bot..mindig átvált a zenelejátszó felületére :W ha kamerát váltok akkor is átvált zenelejátszóra... S.O.S !!! kérlek benneteket ha valakinek van valami 5lete segítsen...előre is köszönöm !!! :R :R :R

    U.I. a saját camera app,al is uezt csinálja, sőt bármilyen camera app-al is, átvált zenelejátszóra ha fényképezni szeretnék vagy kamerát váltani :O :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák