Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toto84

    csendes tag

    Hello!
    Nekem is lucca 3.5-öm van és az igo8 felrakásával szenvedek. Átolvastam már az egész fórumot, szépen letöltöttem egy pna-s verziót. Rámásoltam SD kártyára, bekapcsolás - szervíz menü - file explorer - installucca_35_b.exe, majd várakozás - igo8 telepítés elindul, nyelvválasztás, hangválasztás :) , majd kiírja, hogy INITIALIZING WARNING DATA. Fórumon írták, hogy várni kell nyugodtan 5-10 perc és kész. Erre 5 perc után dobott egy error ablakot out of memory meg alatta két hosszú számot. Rányomtam, hogy oké, erre visszadobott a file explorerbe. :( Most itt tartok. A sys-ben nem írtam át semmit. Előre is köszi a segítséget! Üdv.: Zsolti

  • toto84

    csendes tag

    Az elmúlt pár nap történései. Pár dolgot kivettem az igoból, így simán elindult :DD Szóval simán rámásoltam SD-re az igot, majd az igo exe-t átírom installucca_35_b.exe-re. Nem talált GPS-t, így a sxs.txt-et az alábbiakkal kiegészítettem.
    [gps]
    port=-1
    protocol = "NMEA"
    com_port_speed = 9600
    Így nekem jó lett. File explorerből használva tökéletes.

    Az alábbiakban nem vagyok biztos:
    (SD kátyáról futtatva, bekapcsoló gomb után automatikusan elindul az igo?):
    - A PNA-t kapcsold ki úgy, hogy legalább 14 s-ig nyomd a középső kék világító gombot.
    - A "Vol+" gomb és a "bekapcsoló" gomb egyidejűleg addig tartsd benyomva, amíg az autós figyelmeztető kék ablak közepén meg nem jelenik egy kis kör. Ekkor az új szoftver fog elindulni és installálódik a PNA-ra.
    - Ha kiveszed az SD kártyát az eredeti szoftver fut, ha beteszed és úgy kapcsolod be, akkor az IGO indul.

    Az utóbb felsoroltakat még nem mertem kipróbálni, hátha elrontom a "biztos" file exploreres indítást. Szerintetek tuti, hogy működni fog úgy is?

    Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák