Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33802016

    törölt tag

    válasz fape #19151 üzenetére

    Pusztán kíváncsiságból vásároltál már bf alatt?

    Találkoztál azzal pl extreme digitálnál, vagy máshol, mire végig mentél a folyamaton addigra "bocsi már elfogyott?" Ez volt a panaszok kb 90%-ának oka.

    Továbbá vásároltál már bármilyen jegyet koncertre előadás stb, vmilyen oldalon? Ha igen akkor nem kérdeznél ilyeneket ;)

    Nyilván azon nem fog javítani, hogy több termék lesz, de nem is erre irányul, hanem arra, hogy aki megvette, elindította a folyamatot az végig is tudja vinni.

    Rengeteg panasszal lenne kevesebb.

    "Ráadásul jönne scriptesPista "

    Más oldalaknál miért nincs ezzel gond?
    Ismétlem koncert stb.

    De akár a mozit is említhetném, ott is ugyan ez a rendszer működik(!!!)
    Pont arra találták ki, hogy ne adják el véletlen 2x ugyan azt a jegyet. Vagy nem forduljon elő az, hogy másik gyorsabban megveszi, mint aki eredetileg indította el a folyamatot... Amúgy lehet ez akár 5-10 perc is.
    Jellemzően 16 percet szoktak megadni, de javaslom próbáld ki ezen oldalakat... ;)

    Script Pista meg elmehet a sunyiba.

    1. 1 ember egyet vehet.
    2. az csak feltűnik, ha valaki rengeteg duplikációt hoz létre egy ip-ről,
    3. hova fogja küldeni a cuccost minden ismerősének vagy mégis hogy gondolod

    4. kifogás az mindig van. De ez egy létező rendszer nem légből kapott. Amúgy nem feltétlenül csak bf idejére lehetne hasznos/használni. Ahogy máshol ez állandóan használva van.

    " A mostani rendszerben akinek jut az tuti meg is veszi."
    Nah az 100%, hogy ha erre mérget kellene venned már nem élnél, pörgesd csak vissza a kommenteket, hányan panaszkodnak/tak arr,a hogy már a kosarukból vették ki, mire végigmentek már "bocs elfogyott"

    Egyáltalán nincs így. az sem lehet biztos benne, aki "rárepült egy termékre... max ha megj ön a vissza igazolás, de még mint tudjuk az sem 100%.

    "Amig a példádból indulva német magának vásárol, addig itthon pár forint reményében olyanok, akik tovább adják."

    Igen, ebben igazad van.
    DE pl Amerikában is van hasonló jelenség ez 100%, csak a mértéke más max.

    "amit nem értek, hogy ki az a hülye, aki közel bolti áron megveszi tőle..."
    Aki lemaradt, és még mindig "jó áron" akarja megkapni... Vagy az is, lehet, hogy olyan aki nem foglalkozik ezzel a bf-el meg ilyesmi... nem tudom nem nagyon foglalkoztam hasonló oldalakkal, dolgokkal...

    Viszont pl a vatera az is az emag kezében van, szóval ha akarna tudna tenni ellene ez ügyben/esetben.

    Én nem mentem bele egyszer sem nepperkedésbe... túl sok a meló vele, meg a kockázat, és minimális a haszon... jó lehet volt aki azt írta, hogy ezen kereset egy 50-100 ezret, és "azt vehetett belőle amit akart" eredetileg...

    De nekem akkor sem éri meg.

    Lehet azért is volt a sok felháborodás a kiszállítás miatt... mert nem tudják időben eladni/átadni, és akkor ugrik az üzlet... Ez nekem nem hiányzik.

    De akinek igen, az csinálja ha akarja... majd meg szívja... vagy nem :)

  • #33802016

    törölt tag

    válasz fape #19163 üzenetére

    Nyilván van mindennek előnye hátránya...

    De a lényeg a lényeg bevált, gyakorlatban használt rendszerről van szó.

    Ha annyi hibás koncepció lenne sehol sem használnák.

    Hát figyelj, az akciók mértékére, magánemberként biztos nem fogunk megoldást találni, ez üzleti gyakorlat/ hatósági jogkör.

    A készletre úgy szintén ezt mondanám.

    + Ezekre mindig lesznek fanyalgok.

    Amit meg javasoltam, azt nem én találtam ki hanem létező, gyakorlati modell. Nem kis cégek használják.

    Vagyis, azt mondani, hogy ez egy amatőr dolog... szerintem nincs arányban a valósággal.

    De igazad van a bolt döntése... Viszont én úgy látom ezzel jobban járnának.

    De ennyi erővel a telefon app előbbi nyitását is lehetne górcső alá vetni, mert ahhoz még scriptelni sem kell.
    Ha valaki annyira csalni akar, ráadásul bolt által nyújtott eszközzel.

    Ezért is értelmetlen egy ilyen "vita".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák