Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33802016

    törölt tag

    válasz fape #19151 üzenetére

    Pusztán kíváncsiságból vásároltál már bf alatt?

    Találkoztál azzal pl extreme digitálnál, vagy máshol, mire végig mentél a folyamaton addigra "bocsi már elfogyott?" Ez volt a panaszok kb 90%-ának oka.

    Továbbá vásároltál már bármilyen jegyet koncertre előadás stb, vmilyen oldalon? Ha igen akkor nem kérdeznél ilyeneket ;)

    Nyilván azon nem fog javítani, hogy több termék lesz, de nem is erre irányul, hanem arra, hogy aki megvette, elindította a folyamatot az végig is tudja vinni.

    Rengeteg panasszal lenne kevesebb.

    "Ráadásul jönne scriptesPista "

    Más oldalaknál miért nincs ezzel gond?
    Ismétlem koncert stb.

    De akár a mozit is említhetném, ott is ugyan ez a rendszer működik(!!!)
    Pont arra találták ki, hogy ne adják el véletlen 2x ugyan azt a jegyet. Vagy nem forduljon elő az, hogy másik gyorsabban megveszi, mint aki eredetileg indította el a folyamatot... Amúgy lehet ez akár 5-10 perc is.
    Jellemzően 16 percet szoktak megadni, de javaslom próbáld ki ezen oldalakat... ;)

    Script Pista meg elmehet a sunyiba.

    1. 1 ember egyet vehet.
    2. az csak feltűnik, ha valaki rengeteg duplikációt hoz létre egy ip-ről,
    3. hova fogja küldeni a cuccost minden ismerősének vagy mégis hogy gondolod

    4. kifogás az mindig van. De ez egy létező rendszer nem légből kapott. Amúgy nem feltétlenül csak bf idejére lehetne hasznos/használni. Ahogy máshol ez állandóan használva van.

    " A mostani rendszerben akinek jut az tuti meg is veszi."
    Nah az 100%, hogy ha erre mérget kellene venned már nem élnél, pörgesd csak vissza a kommenteket, hányan panaszkodnak/tak arr,a hogy már a kosarukból vették ki, mire végigmentek már "bocs elfogyott"

    Egyáltalán nincs így. az sem lehet biztos benne, aki "rárepült egy termékre... max ha megj ön a vissza igazolás, de még mint tudjuk az sem 100%.

    "Amig a példádból indulva német magának vásárol, addig itthon pár forint reményében olyanok, akik tovább adják."

    Igen, ebben igazad van.
    DE pl Amerikában is van hasonló jelenség ez 100%, csak a mértéke más max.

    "amit nem értek, hogy ki az a hülye, aki közel bolti áron megveszi tőle..."
    Aki lemaradt, és még mindig "jó áron" akarja megkapni... Vagy az is, lehet, hogy olyan aki nem foglalkozik ezzel a bf-el meg ilyesmi... nem tudom nem nagyon foglalkoztam hasonló oldalakkal, dolgokkal...

    Viszont pl a vatera az is az emag kezében van, szóval ha akarna tudna tenni ellene ez ügyben/esetben.

    Én nem mentem bele egyszer sem nepperkedésbe... túl sok a meló vele, meg a kockázat, és minimális a haszon... jó lehet volt aki azt írta, hogy ezen kereset egy 50-100 ezret, és "azt vehetett belőle amit akart" eredetileg...

    De nekem akkor sem éri meg.

    Lehet azért is volt a sok felháborodás a kiszállítás miatt... mert nem tudják időben eladni/átadni, és akkor ugrik az üzlet... Ez nekem nem hiányzik.

    De akinek igen, az csinálja ha akarja... majd meg szívja... vagy nem :)

Új hozzászólás Aktív témák