Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz AtHoS #26016 üzenetére

    Igen cska a különbség az, hogy nálam valós raktár készletről vasáról, nálad meg ígéretre :P

    Nem keverem, létezik az a metódus, de még vki linkelt boltot is ahol szintén van. [link] - TESSÉK!

    Szerintem a normál boltnál is mind1, ki veszi meg, vagy szerinted ott diszkriminálják a vevőket? :D
    "Bocs ez a Józsi-é mert ő komálom téged annyira nem is ismerlek..." :DDD :DD

    Nem tudom hogy jutottál el a verekedésig... de hagyjuk is... Azért meglepődnél, ha a kosaradba nyúlna vkit... "tudod a láthatatlan kéz".

    arra találták fel az emlékeztetőt ;) :)

    "Pl. mutatja, hogy mennyi van készleten, vagy ha nincs, mikor szabadul fel."
    ezt pl már több oldalon is látom, idénről vettem észre emag médiamarkt euronics pl.

    Talán egyszer a kosárhasználatban is eljutunk oda, hogy jé, lehet ezt jobban is csinálni...
    Addig meg kell vmi maszlag amivel meg lehet etetni a jó népet miért jó ez így kis "buták" :)

    (főleg, hogy létező modell, és nem kitaláció, ha még csak az lenne érteném a reakciókat... de így...)

    "Aki pedig beteszi kosárba, annak valóban foglalja 5-10-15 percig. Az pont elég,"

    Erről van szó, de megy a kavarás, meg az extrém helyzetek... itt hogy szegény kis Jóska nem tud bf-en vásárolni azaz 5-10-15 perc miatt...

    Aprópó ezen embereknek üzenném, hogy Svédországban már olyan beterjesztés van, hogy papíron kell rögzíteni mielőtt fizikai kontaktusra (x) kerülne sor az adott hölggyel...

    - Nah ezen mi jót nevetünk, hogy mekkora baromság, ott meg kezd valósággá válni...
    Szóval óvatosan, nehogy tényleg ne kapja meg Jóska a terméket bf alatt (ja igen ez utóbbi szarkazmus, előtti valóság)

Új hozzászólás Aktív témák