Új hozzászólás Aktív témák

  • vasi89

    addikt

    Edigital BF-ről egy kis negatívitás ami annyira nem is az inkább adminisztrációs hiba. Rendeltem pénteken egy fülhallgatót és akciós mosókapszulát.. :DDD Szombaton felnéztem még az oldalra és akkor láttam h a fülhallgatóból még mindig akciós a másik szín amit amúgy is akartam. Na a pénteki rendelésből kitöröltem a fülhallgatót így maradt elvileg 2 rendelésem. 1 fülhallgató és 1 a mosókapszulákkal. Szombaton pont jártam KÖKI-ben így bementem edigitalba hogy személyesen utánakérdezzek sikerült volt e a rendelés módosítás mert nem kaptam róla emailt. Mondta a srác h ő azt látja h a pénteki rendelésben is benne van még a fülhallgató de náluk csak egyszerre lehet az egészet törölni. Úgy voltam vele h oké akkor törölje nem olyan fontos a mosókapszula. Aztán vasárnap kaptam 2 smst h megérkezett 2 rendelésem, átvehetem. És itt derült ki h a mosókapszula rendelés mégis megmaradt de már az eredeti nem akciós áron. Végül is így is elhoztam mer' kell meg a sparban se olcsóbb :DDD de h ezt hogy hozták össze arról fogalmam sincs...

Új hozzászólás Aktív témák