Új hozzászólás Aktív témák

  • fege87

    csendes tag

    Volt edigitalon kb. 3-4 éve egy olyan nyári akció, hogy a vásárolt termék 10%-át jóváírták kuponon azzal a feltétellel, hogy a következő vásárlás végösszege minimum duplája legyen a kuponnak. Akkor vettem hűtőszekrényt, illetve egy mosogatógépet, egyikre 6500 másikra 7500 forintos kupont kaptam. Hamar rájöttem, hogy a rendszer minden új és meglévő regisztrált fióknál is engedi felhasználni ugyanazt a kupont. Aztán kiderült, hogy amúgy nem muszáj a duplája legyen a kosár értéke, tehát kijöhetett 0 forintos végösszeg is, sőt, minuszba is mehetett a végösszeg (ami mondjuk kissé feltűnő lett volna), ha a kupon értékénél kisebb értéket tettem a kosárba majd lehúztam a kupont. Mivel nem akartam megsérteni a kupon felhasználási feltételeit amiben világosan le volt írva hogy VÁSÁRLÁSONKÉNT 1 kupon használható fel, így kb. 30-40 fiókot regisztráltam, aztán amikor már nem nagyon találtam semmi értelmeset és már csak pár nap volt a kupon felhasználási idejéből, akkor odaadtam néhány közelebbi ismerősnek, akik persze simán 100-200 forintért vették a 6-7-8 ezer forintos tételeket. Az Edigital meg gond nélkül kiszállította az összeset. Ja és a kupont BÁRMIRE fel lehetett használni, akciós termékre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák