Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz #79621120 #10170 üzenetére

    miután úgy szoktak megállni nálunk a sarkon a Royal és DPD futár, hogy az ablakomból pont belelátni a raktérbe és látom, hogy 2 méterről dobálja a cuccokat, mikor keres egy csomagot, azóta én se adok.
    majd ha nem így vagy így kapom meg a csomagokat, akkor kapnak pénzt a jól végzett munkáért

    (#10185) Tin: Hogy ki vesz át? Akinek határidőre szüksége van belőle egy alkatrészre és nincs ideje arra, hogy a német vagy angliai forgalmazóval lesakkozza
    Jegyzőkönyv, stb oké, írjuk, de attól nekem még nem lesz meg aznap máshonnan a cucc. Főleg, hogy az első képen lévő dobozban olyan alkatrész volt, ami kifutó volt és én vettem meg belőle az utolsó darabot.

    Nekem is mondta, hogy így kapta, mondtam neki, hogy akkor miért nincs bejegyezve a fuvarleveledre a 04-es kód ???
    Ez a DPD-nél ugyanis azt jelenti, hogy sérültem lett átvéve az előző szállítótól.
    Na erre már nem tudott mit mondani. Ergó vagy ő törte meg vagy ha így vette, akkor az ő dolga lett volna elsőként bejegyeztetni sérültnek, mert onnantól az ő felelőssége az állagmegőrzés addig míg a kezembe nem adja.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák