Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Tin #9717 üzenetére

    Tavaly én is hasonlóan de volt az 70 körül is talán (bár az oldalon lévő ár (megrendeléseknél) csalóka, mert sok esetben még abból lejött a kedvezmény is). Igaz (nem bf/akciók idején) a BF utáni akcióban volt a nagyobb része, vagy 3/4-e, a bf alatt meg a kisebb. Nekem egyébként több tételből jött össze tavaly, meg idén is, de idén már csak a töredéke. Meg máshol is költöttem...

    Azok jó kis akciók voltak :) Többek között samsungos reflektoros lámpát is vettem :) Pont aktuális is volt, azóta a 4-ből már 2 használva van :) A bf után már nem volt korlátozás, zökkenőmentesen is ment :D

    Aztán decemberben meg megint költöttem náluk több ok miatt is...

    Idén viszont csak minimálisan, pedig az oldal zökkenőmentesebben ment jóval, tavaly csak telefonon keresztül ment a rendelés leadás, mert hajnalban még aludtam rá egyet : :DDD Idén meg simán letudtam adni neten is, többször is. Igaz először hibát írt ki az elküldésnél, de később kiderült, hogy ezt mind nyugtázta, vagy 8x :D

    A Bf viszont nem volt olyan hű de... tavalyhoz mérve... még elő is kerestem, hogy a memória kártya akciósan volt majdnem 68-900 valamennyi és nem akciózva közel 7500... De azért 1-2 tétel így is lett... többnyire "apróságok", de így is majd 20k hmm...

    Közben látom úgy látom már a gyertyás pack meg is kapta a kiszállítás napját, pedig azt gondoltam ez lesz az utolsó, de így közel sem...

    És valóban, megint újra jól látni a dolgokat, tételeket a rendelésnél, így gondolom a fenti illetőnek is meg fognak jelenni az eltűnt dolgok a rendeléséből :) Én mondjuk azért furcsálltam mert a törlésről sehol nem volt értesítés, holott előtte meg volt ilyesmiről...

    Na akkor már csak egy tétel várakozik, arra, hogy átkerüljön a fuvarcéghez :)

    Akkro talán jövőhéten zárulnak is az Edigis rendelések :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák