Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #595 üzenetére

    A trade pakkozást amúgy élveztem volna, főleg a hajókkal, ha nem ment volna a kifagyasztós, bugoltatós rész. A tengeri horgászás pedig kb. az eddigi legjobb volt, amit MMOban láttam. Itt azt észrevettem, hogy a hajók jóval bénábban mozognak, de talán a búvárkodás ad valamit. Itt vannak víz alatti farmok? Vagy mi értelme a búvárkodásnak? Azt hogy érted, hogy "A víz alatti rész olyan mint a többi. Ha fizetsz, akkor megkapod." Azt értem, hogy outfittel tovább bírod a víz alatt, de mi van még ami ilyen? Az outfit az account bound vagy karakter? Vagy olyan, mint a Pet, hogy mindig elérhető, ahogy beloggolsz?

    Az afk/lassabb haladás nem olyan nagy gond, de manapság már nincs annyi időm, mint régen, ha már valamit termelget tálcán / afk módban én már annak is örülök. Persze az AA féle farmozás lenne az igazi, de hát nah. :B (Ott hogy elrontották a Thunderstuck treevel az egészet, mert kellett nekik a lóvé karácsonyi ajándékra...)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák