Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz pokers #561 üzenetére

    Az enchantnál ha buksz , akkor kapsz failstacket. Minden fail növeli a következő sikeres enchant esélyét. Sikeres enchant lenullázza a failstackedet. A failstack növelés alkalmanként hasznos. Ha drágább itemet kell fejlesztened aminek magasabb a javítási vagy enchant költsége, akkor kisebb árú/költségű itemekkel viszed fel a failstacket egy darabig. A failstack emelésére van pár útmutató. Elég macera, meg nem annyira muris, de ez az enchant alapja. A különböző itemeknek más-más esélye van a sikerre. Egyrészt a minőségi osztály befolyásolja a sikert (fehér-zöld-kék-sárga item minőségi osztály), másrészt az aktuális enchant szintje a tárgynak.

    Az armorok lvl5-ig, a fegyverek lvl7-ig garantáltan sikerülnek. Az accessorynak nincs garantált kimenetele, csak magasabb esély a több failstacktől. Vannak maximális FS-ek is. Egy lacsonyabb szintű és/vagy gyengébb minőségű item alacsonyabb failstacken éri el a maximum esélyt. Efelett bukta esetén nő a FS, de a siker esélye már nem. Ilyen "maximum" stacknál szoktak jobb itemre, vagy magasabb enchant szintű itemre váltani, hogy ne "vesztegessék el" a FS-t.
    Teljesen biztonságos FS növelés nincs. Mindig van esélyed, hogy sikeres leszel és bukod a FS-t. Picit szívás, hogy a gagyi zöld armoron 14-ről felmegy 15-re néha 8-9 FS-sel is. Ha meg csak a célitemen dolgozol és nem mással szintezel, akkor az kissé drágább.

    A "Véletlenül" 15-ös szintre emelt itemeidet negatív karmás karakter sajnálatos elhalálozásával vissza tudod pöccinteni Lvl14-re.

    jelenleg a normál itemeknél két enchant mód van: FS emelési cél (ilyenkor kisebb az esély, de kevesebb max durabilityt is veszít bukta esetén a tárgy), vagy enchant központú próbálkozás. Itt nagyobb a siker esélye, de buktánál az amortizáció is nagyobb lesz.

    Max durability javításra azonos item, vagy memory fragment kell. Azonos item +10%-ot ad, a memory fragment pedig minőségi osztályonként eltérőt (1 a sárga boss itemekre, 2 a kékekre, 4 a zöldekre). Artisan memory (p2w item) 3x annyi durability javítást eredményez.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák