Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dictator^

    veterán

    válasz rt06 #11492 üzenetére

    Nos, letöltés egyáltalán nincs (legalábbis directbe nem megy, azokat amit mondasz, azt látom még utorrenten belül is, legalábbis így hiszem).

    Legalábbis most csak feltöltés megy, Netlimiter szerint, majdhogynem maxon, de, hogy ez a szolgáltatás a feltöltés 1/4-ét elviszi, azt soknak tartom.

    Olvastam, hogy ez lehet a Teredo miatt is, amit pontosan nem értek, hogy ipv6 kapcsolatokat is probál teremteni, de elvileg ez eddig nekem felesleges (magyar oldalakra töltök fel). Megéri kikapcsolnom a teredot? (ha jól tudom és nem hülyeséget mondok, magyar szolgáltató még nagyrészben tuti nem ad ki ipv6 címet nem?)

    [ Szerkesztve ]

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

  • Dictator^

    veterán

    válasz rt06 #11492 üzenetére

    Rossz hova válaszoltam, no de bemásolom ide is:

    Nos, Netlimiter statisztikai részlegén kiderítettem, tegnap, azaz 6.-án, 5.14GB-t töltöttem le, és 60.97GB-t fel. Utorrent.exe-n belül.
    A host processem, (svchost.exe) csinált egy 903,93MBos letöltést, és 3888,15MB-os feltöltést)...

    Gondolom nem természetes... de legalább többet tudtam meg.
    Utorrent.exe lelövése után is a host process (svchost) még mindig nyomja, bár csak 0.40\0.22 környékével üresjáratban.
    Szóval ha minden igaz a torrent mellett nőveszik meg, ugyanis az előbb még szinte alig volt (uppnál 9-10kilobye/sec).. nagyobb feltöltésnél meg volt megint párszáz kilobyte/sec..

    Torrenten belül a global max kapcsolatok száma : 800
    Nax kapcsolat peer / torrentként : 400
    Max upload slot : 20

    [ Szerkesztve ]

    És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Új hozzászólás Aktív témák