Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz failed #5093 üzenetére

    A mondandód első részére reflektálnék csak, és nagyon nagyon röviden, azon belül is erre:
    "Ezzel arra akartam reflektálni, miszerint lehet, hogy valaki felismerte az ebben rejlő "bizniszt", ha egyszerűen nem volt _hosszútávon_ nélkülözhető pénze."

    Ez így leírva nagyon meggyőzően hangzik, de van egy kis bökkenő. Ha te tényleg felismered ebben a hatalmas bizniszt, akkor igenis, hogy pár hónapig megvonsz magadtól minden örömöt, és megoldod, vagy hitelt veszel fel, vagy kisebb lakásba költözöl, vagy nem fűtessz egy hónapig. Pont azért, hogy később ne ebben a nyomorban kelljen élned. Kérdezem én, akkor Penge hülye volt, hogy nem így tett? Nem. Arról van szó, amit lejjebb írsz, hogy savanyú a szőlő, és utólag már mindenki nagyon okos. Nekem ez szúrta a szemem. Lehet mellébeszélni, hogy kinek mennyire "fájt" mondjuk 20 BTC-t venni, amikor még csak 5$ volt az árfolyam, amiből ma már igen szép summa lenne, de itt arról van szó, hogy ki bízott egyáltalán ebben, hogy egyáltalán rászánja az időt, vegyen magának, meg hasonlók. :U Én is lemaradtam a vonatról bizonyos szempontból, meg túl olcsón eladtam jópár BTC-m, meg én se vettem, nem volt rá pénz, de mégsem irigylem azoktól, akiknek vagy szerencséjük volt vele, vagy hittek benne.

    És igen, azoktól se irigylem, akik nem dolgoztak meg a pénzükért, BTC-be fektették anno, és most mégtöbb lett nekik. Az élet ilyen. Lehet hőbörögni, de attól nem lesz jobb senkinek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák