Új hozzászólás Aktív témák

  • dArk-

    csendes tag

    válasz deadwing #88 üzenetére

    0.5%, azaz 5 ezrelék a jutalék. Vásárolni csak akkor tudsz ha ellenőrizték a számlaszámod, ez nekem a mai napig nem sikerült - az OTP Direkt ugyanis levágja a közlemény végét, így nem látszik az auth kód amit küldenek. Eladni viszont rögtön lehet, és a normál eladások azonosítói helyesen jelennek meg (itt már nem olyan hosszú a közlemény..)

    Az eladásról röviden: először fel kell töltened a bitmarketes címed bitcoinnal. Utána ha választasz egy vételi ajánlatot zárolják a megfelelő mennyiséget, innentől ugye két esélyes a dolog. Ha megérkezik az átutalás visszaigazolod, és végleg levonják. Ha nem érkezik meg akkor kérheted az adásvétel megszakítását - nekem erre még nem volt szükségem, probléma esetén gondolom a vevő által bemutatott tranzakciós adatok alapján döntik el, hogy nálad marad-e az összeg. Valahol olvastam olyat is, hogy azért jók a SEPA átutalások, mert a tranzakció azonosítók valódiságát ők is ellenőrizhetik mint harmadik fél.

    Meg kell még említeni a rating systemet - a vaterához hasonlóan lehet pozitív/negatív értékeléseket adni, ezek alapján bronz/ezüst/arany fokozatú userek vannak. Egy ajánlat beadásakor el lehet dönteni, hogy milyen fokozatú userekkel akarsz üzletelni. Amíg bronz voltam előfordult, hogy nem tudtam eladni, mert magasabbat kért a vevő. Jelenleg ezüst vagyok - ehhez 25BTC forgalom, 5 sikeres tranzakció, és 70% pozitív értékelés kell minimum.

Új hozzászólás Aktív témák