Új hozzászólás Aktív témák

  • ignorant

    senior tag

    válasz P3Dr0 #11354 üzenetére

    Nem a tarcaval van a gond hanem mostani Core csapattal.

    Regen rossz ha kulonbozo erdekcsoportok (kamu neven a kozosseg) probalja valamilyen iranyba terelni ezt az egesz tortenetet. Szembe megy mindennel amit annak idejen "Nakamoto" is elkepzelt.

    Pont ezt csinalja a Blockstream. Nem egyertelmu szamodra conflit of interest?

    Elosszor meg csak a kinai giga banyak szolnak majd bele, utanna talan a kinai allam es igy tovabb...... Persze en nem vagyok jos ez csak az en meglatasom es lehet rosszul kozelitem meg de nekem nagyon gyanus,hogy igy akarjak a BTC-t valakik maguk ala "begyurni" es iranyitasuk ala fogni.

    Ez tokeletesen peldazza a BlockstreamCore hazugsag kampanyanak a negativ hatasait.

    1.) Az egesz koncepcio feltetelezi, hogy 51%-a a banyaszoknak/hashpowernek joindulatu.

    2.) A banyaszat jelenleg effektive decentralizaltabb mint barmikor elotte.

    3.) A banyaszok/bitcoin cegek erdeke hogy noni tudjon a halozat, a Blockstream erdeke hogy L1 hasznalhatatlan/elerhetetlen legyen az atlag felhasznalok szamara.

    Egy erdekcsoport van aki szembe megy az eredeti koncepcioval ami le lett fektetve a white paperben, ez pedig BlockstreamCore es a befektetoi csoport mogotte (AXA, DCG, google...olvasgass utanuk)

Új hozzászólás Aktív témák