Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    További infók:
    Megint csináltam egy bios frissítést (AN719 a verzió). Miután elkészült a biosfrissítés és előszőr mentem be a biosba, a voltage értékek System defaul-on voltak. Természetes dátum és egyéb apróságok defaulton, megpróbáltam elmenteni, de az eredmény úgyanaz.Mentés>Kis piros ablak eltűnik és lefagy a gép, egy F1 üzennettel.
    F1: SoftMenu reset
    Nah most ha itt kikapcsolom a gépet és megcsinálom a bios resetet akkor ez mehet a végtelenségig.
    Ha viszont megnyomom a reset gombot akkor F0, vagyis Button reset. Legalább ezt felismeri, de itt ki is fagy és csak áramtalanítás utá lehet újra bekapcsolni.
    Érdekes viszont, hogy miután visszakapcsolom a gépet és bemegyek a bios a fesz értékek megint megfelelőek(system defaul) és ha kilépek ''Exit without save''-el, akkor odáig eljutok, hogy kiválaszthatom, hogy miben induljon a win, de ezek után restartol is a gép.

    Érdekes, hogy bennt a bios-ban a procit frankón látja 2500+ -nak 10x166 -al, de kinnt egyfolytában AMD Athlon XP + 1100Mhz-nek ismeri fel.

    Lehetséges, hogy egy korábbi bios-al kellene próbálkoznom, mert a legújabb már nem ismeri? Lehet, hogy a legutolsó ami támogatja a Sempron-t már nem ismeri a Barton magot? És ezért láthatja 1100Mhz-es Athlon XP+ nak kinntről?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák