Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    Ha valakit érdekelnek a snooker események:
    www.worldsnooker.com

    A regisztrálás egy csomó előnnyel jár, és nem fognak csesztetni spam-ekkel. Én már egy éve regisztráltam, és csak a nagyobb tornákról küldenek mailt 1-szer, azt is saját kérésemre.

    Ami baromira tetszik az oldalon: van egy ún. Live Scoring rész, ahol flash alapon követik végig kb 30 másodperces frissítéssel az összes meccset élőben (persze csak a pontozást, ne számíts netes TV közvetítésre). Most épp nagyon hasznos mivel a Northern Ireland Trophy mai meccseit csak holnap adják le. A holnapi meccsek már élő közvetítéssel mennek.

    Van Drawsheet is (nem tudom hirtelen, hogy mondjam magyarul), amin követni lehet, ki kivel küzd/küzdött és milyen eredménnyel.
    A Players Blog jópofa csillivilli, hasznát nem nagyon látom, főleg hogy nemigen frissül.
    A videó archívumban van pár érdekes mérkőzés, én az ínséges időkben ezeket nézegetem mikor semmilyen nagyobb bajnokság nem fut:)

    [Szerkesztve]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák