Új hozzászólás Aktív témák

  • Hydra SR

    addikt

    válasz Gabró #40 üzenetére

    Nos, szerintem az eredményeket tekintve izgalmas volt a döntő, de ha a játékot nézzük, nos az egyrészt pocsék volt a végére (nem csoda, valami huszonvalahány órát játszottak egyhuzamban, vagy hogy is volt, de a lényeg hogy baromi sokat), másrészt Dott és Ebdon sem a kapkodó idegbeteg stílusukrúl híresek. Elképesztő időhúzás és biztonsági játék ment órákon keresztül. A végén már én is Ebdonnak szurkoltam, de az utolsó előtti frame közepén elaludtam.

    ''Dott valahogy kimászott a hullámvölgyből''
    Nos, Graeme Dott ha jól emlékszem 6 frame-mel vezetett az utolsó szakasz előtt, és 1 frame-nyire volt a VB címtől. Nem nagy teljesítmény, hogy 6-ból 1 frame-et tudott hozni, nagyon ki volt már merülve. Peter Ebdon jobban bírta a strapát, csak már nagyon nagy volt a hátránya. Marco Fu ellen szebben játszott azért.
    Dott asszem O'Sullivan-ről jutott tovább...ott inkább Ronnie volt pocsék mint Dott brilliáns. Ő ilyen művészlélek, ha nincs kedve, nem játszik rendesen.

    Mindenesetre sok meglepetést hozott az idén a Crucible, érdemes volt figyelni. A 100-as break-ek viszont kicsit hiányoztak, elég soványan osztották őket a srácok.

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák