Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz ldave #4136 üzenetére

    Semmi gond, azért is részleteztem, hogy értsd/értsétek, mi a gondom a WoW -al, és mit kedvelek az FF XIV -ben. :R :)

    "pl a World of Final Fantasy, nekem attól a látványtól áll fel a szőr a seggemen hátamon, hiába érdekel a játékmenet."

    :DDD Na igen... hasonlóan vagyok én is vele. Az FF szériát szintén szerető hölgy barátaim persze örömködtek a WoFF láttán, nálam inkább csak kivágta a biztosítékot ez a látványvilág. :D
    De mondjuk az FF VII kicsit animés, kicsit aranyos karakterdizájnját meg imádom.

    (#4137) alevan

    Értem, és el is hiszem. :) Nem akartam leszólni a játékot, csak ha valahol meghallok valakit WoW -ról beszélni, netán meglátok valami gameplay -t ami véletlen a szemem elé kerül, mást sem látok csak grind grind grind, én meg nekem ez nagyon nem gyere be. Cabal -t játszottam de nagyon keveset, sokat nem is vártam tőle, agyatlan grindelés van csak bennük, és az sem igényes módon.
    Ettől függetlenül lehet jó játék a WoW, biztos az, pláne ha volt benne értelmes történet, én amit nem tudok elviselni benne (mert a daily grind az még hagyján ha amúgy minden egyéb téren megfelel számomra a program), az a látványvilág, nem csak a grafika régiessége, hanem az egész játék meseszerű dizájnja.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák