Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz echterion #92 üzenetére

    Jajmár, hát ez nagyon off-topic kérdés, de mivel jó napom van, megtisztellek egy válasszal (a köszönetnyilvánítást eletronikus úton is elfogadom) :P

    Nos, részemről egy egyértelmű szavazat Tokióra. Ezen a gmaps screenen rajta van Tokió legtöbb nevezetessége, amit látni érdemes: 1) Yoyogi Park, Tokió legnagyobb parkra 2) Meiji-szentély, 3) a császári palota (szigorúan kívülről), 4) Yasukuni-szentély, 5) Akihabara, 6) Tokyo-eki (Tokió legnagyobb állomása) 7) Tokyo Tower - ezeket semmiképp sem szabad kihagyni, szerintem. A Tokió állomáson többször is átmehetsz egy nap. 8) Josai egyetem, Tokió egyik legjobb egyeteme a Todai után, 9) még több zöld terület lazulásként, látnivalóval. Továbbá, Akihabara állomástól öt kilóméterre található a Tokyo Skytree (a Tokyo Skytree vasútállomásnál), a legmagasabb épület, valamint rögtön mellette a Sumida Aquarium.

    Én egy nap valahogy 2-1-3-4-(ebédszünet)-(6)-7-Skytree-5 (este látványosabb) vonalon csaptatnék végig, plusz időtöltésre ott lenne 8-9, valamint maga Shinjuku.

    Ami nem fért fel: Sensō-ji (Akihabara és Skytree között félúton), Shinjuku Golden Gai, Rainbow Bridge, Tokyo Disneyland, Ueno állatkert, Tokyo National Museum, Showa Memorial Park (na ez kurva messze van még térképen is).

    Nos, játékok... ez az, amiben én sem vagyok képben. Amazon.co.jp-n vannak jó árak, de onnan meg nem szállítanak játékokat ide :( Ellenben megkapod az engedélyt, hogy vegyél nekem egy használt 3DS-es Shin Megami Tensei IV-et szuvenírnek :P

    Amúgy szabad megkérdeznem, hogy mit dolgozol? Csak hogy tudjam, hova adjam be egyetem után az önéletrajzomat :D

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák