Új hozzászólás Aktív témák

  • Gigabyga

    aktív tag

    Helyzet az,hogy saját(céges)gép eladásra volt dobozban,eleinte rengeteget csinálta kapott egy bios frissítést,faja pasztázást azóta nem csinálta... :S de aggódok vissza hozzák majd.

    Tamás9x : A töltő nem ciripelhet mert vadázs új hp töltő és ezzel teszteltem az összes Hp gépet.
    Hőfokokra tippeltem én is,viszont van amikor napokig megy teljesen jól megy :S
    Most jön majd egy faja lézeres hőmérőm,ha gond van vele mérek több ponton hátha a hővezető ment,tönkre.
    Köszi!

    ielektros : Nem nagyon láttam beázásra utaló jelet,de a gomb viszont nagyon jó ötlet ha vissza hozzák akkor meglesem :P Köszi!

    Router : Részvétem! amint behozzák,hogy szar meglesem! köszi!

    KillHates : Az ISL/IPS-t kifejtenéd kicsit bővebben?! ISL-ből erreasszociáltam az ips-ből meg teljesen másra.Szerintem cserélni fogom,ha melegszik :D köszönöm!

    Lenne még egy hülye hiba, Toshiba gép és eszi a vinyókat!Nem volt még időm hozzányúlni,lehet nem is lesz.. :S
    Azt mondta a tulaj,hogy új vinyót beteszik akksiról semmi gond,mikor bedugják a hálózati töltőt elvérzik a vinyó... már a 4.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák