Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocska89

    tag

    Nos uraim bemutatnék egy Mosonmagyaróváron régóta működő híres szervizt. Nevet nem mondok aki szemfüles úgyis rájön.

    A gépet egy kedves barátom hozta, hogy egyik családtagjáé. Hibajelenség a következő volt: Random időközönként fagyott. Igen ám csak már volt egy Mosonmagyaróvári szervizbe, amikor meghaltam a nevét elmosolyodtam de jó legyen megnézem. Érdemes volt ilyen gányolást még nem láttam

    Kezembe fogtam a gépet. Remek nem tudják megkülönböztetni a hosszú csavarokat a rövidektől. Akksit kivéve hmm úgy látszik gyűjtik a csavarokat. Ramokat kivéve jópofa flux tócsák. Igen itt már biztos voltam bent, hogy abban szervizben volt. Beljebb haladva még több hiányzó csavar fogadott, és a flux tócsák is szaporodni kezdtek. De teljesen szétszedve a gépet borzalmas látvány tárult a szemeim elé. Gap pad csak rádobva a chip re. Chip körül szolid flux nyomok, chip meghólyagosodva 2 helyen. Úgy látszik biztosra mentek a gép megölésében vagy csak gyűjtik a szilíciumot, ezt nem tudom. De az biztos hogy rommá sarkazták.

    Ezt össze sem rakom, míg nem látta a tulaj. :W

    Aki nem hisz nekem nézze meg a saját szemével szigorúan 18-as karika!: [link]

    Érdemes kinagyítani a képeket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák