Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz SOAD19 #15622 üzenetére

    Talán ugyanúgy kezdődött az én kalandom is, mint a többi kiutazó első turista utas magyarnak, hogy 2 hónapra kimentem egy ismerősömhöz csak látogatóba, aztán már lettek kisebb munkák is elvégezve, és már hivatalosan is folyamodtam munkavégzésihez (ekkor még estás rendszer nem is létezett), közben itthon megnősültem, ami szépen lassan és biztosan tönkre is ment az ingázásban, mivel az akkori párom nem érezte magát kint olyan jól (sajnos a promo videók, amcsi filmek néha messze állnak a valóságtól) ő itthon élt és dolgozott, de volt hogy 4-6 hónapot is egyedül volt. Én meg amikor kint dolgoztam, már néha az időérzékem is teljesen elcsúszott, fel sem tűnt, mióta vagyok kint. Volt hogy két hét után honvágyam volt, és volt, amikor 4 hónapot csak 1 hónapnak éreztem. Utána lett egy válás, neki is lett új párja, nekem is, és azt már nem szeretném bedönteni. Az a magyarokból álló társaság ahol jól éreztem magam, már közben családdá alakult, az egyik felük leköltözött Maui-ra, a másik fele a brigádnak meg Portugáliában telepedett le. És én sem éreztem már így olyan jól magam kint, mint az eredeti felállásban. Van hogy ki-ki megyek, de igazából már mindent láttam Amerikából, amit akartam, Jót is, rosszat is, gyönyörű helyeket, rengeteg szemetet, elképesztően sok hajléktalant stb. ;]

    #15623 rushty Nem tudom, sztem ha szezonálisan hordja az ember a ruhadarabjait, akkor az eléggé hosszabbítja a tartósságát. És nem egy kabátot hord ősztől következő nyárig.
    Sztem praktikusabb ha van átmeneti, őszi/tavaszi/téli, nyár esti. Stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák