Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fero02

    veterán

    válasz Morris #27162 üzenetére

    Bekopizom a hibalistát, amit az eladónak leírtam:

    "Tisztelt X Y.

    Hétfőn rendeltem Önöktől egy fentebb megnevezett készüléket. Ma kaptam készhez a futártól. Kolléganőjével történ telefonos egyeztetés során kérte, hogy írásban közöljem önnel az észrevételeimet.

    A készülék is és a tartozékok is hiányosak, a készülék működése félig hibás:

    -A készüléken nincs meg az a tekerő gomb, amivel a hengeres vágókés és a támasztó lemez közötti távolságot tudnám állítani. Így jelen állapotában vékonyabb gallyat vágni nem tudok, a közepeset is csak "megrágja", a vastagot pedig meg sem próbáltam a készülék károsodásának elkerülése végett.

    - A készülék motorja csak "előre" irányba forog, az átváltó kapcsoló átkapcsolása után "vissza" irányba nem forog, a motor csak búg.

    - A készülék lábakhoz való rögzítéséhez szükséges rövidebb, imbusz fejű csavarokból csak 2 db volt mellékelve a szükséges 4 db helyett. A kerekek tengelyének a csővázhoz rögzítéséhez szükséges hosszabb, imbusz fejű csavarokból a 2 db helyett csak 1 db volt mellékelve, illetve a tengelyvégek lezáráshoz szükséges (gondolom sasszeg) szintén nem volt a csomagban. A 2 db önmetsző csavar helyett szintén csak 1 db volt.

    - A készüléke típusának megfelelő használati utasítás helyett egy idegen készülék papírjai voltak a dobozban.

    Mellékletben csatolok pár képet a rendellenes működés eredményeként készül aprítékról, illetve a rossz használati utasításról. Továbbá itt egy Youtube hivatkozás, ahol az elégtelen működés látható: https://www.youtube.com/watch?v=fIN--7VeOn4

    A fentebb leírt hibák és hiányosságok ismeretében kérem a termék cseréjét és a cseréhez szükséges futár ügyintézését.

    Köszönettel: Én."

    moha bácsi: esetemben 38e ft-ról van szó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák