Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz Morris #26550 üzenetére

    Tudom, viszont nem maga a Samu itt a baj.
    Az android, es a hozzajaro Alpha tesztelt szarok, amit kiadnak a piacra, hogy bizony kesz software...qrwara nincs kesz, mocskosul nincs tesztelve, minden tele van hibaval, es ez nem a Samu gondja baja, es maga a fejlesztok hibaja.
    Van Galaxy S5 a kozelben, Note 3, HTC M8, LG G3...es mindegyiken azt latom, hogy tele van az Android jo funckiokkal, csak epp random elfelejt mukodni.
    Amikor egy keyboard app befagy, ott nekem mar a vernyomas 400on...
    Vagy amikor epp nem oldhato ki a kepernyo elsore...csak sokadjara.
    Es ilyet, es ehhez hasonlokat mind tud.
    Azert hajlok meg az ujabb Androidos cuccokhoz, ha mar az android piece of shit...akkor legalabb legyen a vas eros alatta...legalabb ami fagy gyorsan fagy ami megy az gyorsan megy.
    De ugy az egesz okostelefon mizeria egy bughalom, marka, gyarto, oprendszer foggetlenul.
    Persze ilyenkor mindig jonnek nekem, hogy bezzeg az en telomon ilyen soha...majd kezbeveszem, es laaaaam szar, fagy, akad..ilyenkor mindig jon a "jah, az neha elofordul..." :U
    Mindeki a sajatjat dicseri, de csak a hibakhoz szokott hozza mindeni, es egyutt tud vele elni.

    ...

  • LógaGéza

    addikt

    válasz Morris #26550 üzenetére

    Csak a Nexus! ;]

    Devid_81
    Látom csak a gyártók által agyonpimpelt cuccokat nézted még. Nem akarnál, az eredeti, tiszta, Google által megálmodott Android-élménnyel szembesülni? ;]
    Ez kicsit marketingszagú volt, betudjuk a duplaműszaknak...

    Viccet félretéve, pont ma hoztam hozzám egy Sony Xperia J-t, hogy állítsam már be. Az is Android, de teljesen más volt a felület, mint a Nexusomon, elsőre még a Beállításokat se találtam...

    [ Szerkesztve ]

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák