Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz stratova #81654 üzenetére

    Az a baj, hogy nagyon megbecsülős fajta vagyok, így ezt a telefont sem hordom magamnál munka közben (targoncázni nem fogok vele az tuti), így nem is érnek el. Nem nem lett pink fekete lett, UPC-től kaptuk ingyért, a sok éves hűségért (vagyis nem ingyért, 8000 forintért), asszony meg élt a lehetőséggel. Független, ezért is örültem neki. tab van itthon, azt használom a munkahelyemen, nekem jobban bejön a 10,1" mint a teló :D
    Nálunk ha a gyerek beteg lesz mindig én járok a legrosszabbul. Anya max 1-2 napig kicsit gyenge, de túléli, a gyerek max 3-4 napig kicsit csöndesebb, de túléli, én persze 1-2 hét abból legalább 3-4 nap 38+ fok... Sosem felejtem el, mikor megjött a csemete, én az első 3 hónapban mindent megkaptam amit csak lehetett. Állandóan beteg voltam... A legnagyobb az volt mikor himlős lett, és anyámék nem tudták megmondani, hogy nekem milyen himlőm volt. Volt izgalom, hogy mikor jönnek ki rajtam is a pöttyök, de hál istennek nem kaptam el/vagy már pont azokon estem túl mint ő.

    kitartást az edzéshez, arra gondolj, hogy ettől már csak jobb lehet. Nálunk volt idő mikor megfordult az alvási ciklus, úgy 2 évesen nappal aludt éjjel ébren volt. Senkinek sem kívánom....

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák