Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz hackeeeee #65306 üzenetére

    Update:

    CF kérdés.. Sok kicsi sokra ment. Meguntam a szenvedést. Cserébe kaptam játékok alatt közel 50% pluszt, van ahol többet, van ahol kevesebbet. Nekem megérte. :)

    Véleményem szubjektív...

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #65306 üzenetére

    Mondom, ezek egyéni dolgok/becsípődések.

    Évek óta nem megyek bele PC vs konzol témába mélyebben mert semmi értelmét nem látom, az egyik Gizike a másik pedig Gőzeke.
    Arról nem beszélve, minden konzol a maga nemében egy zsákutca, korlátolt, sokesetben ebben rejlik a varázsa mint az a te példád is mutatja. Amint megpróbálják elkezdeni "fejleszteni"/multifunkciósabbakká tenni őket nem lesz belőlük más mint PC.

    SNES-en "nőttem" fel, ismerem és elismerem az egyedi varázsát ezeknek de PC-s játékhoz nem hasonlítanám. Új Batman meg.., maximum elrettentő példának jó, senkit nem érdekel hogy fut konzolon, arra írták, majd kapott egy részemről hőn imádott Gamewörks csomagot meg egy tehetséges stúdiót és bumm így lett a chocapic zsákfos esete tóth marival PC-s porton.

    HTPC + konzol.., háááát talán, nagyon talán-talán. :B
    De se egy értelmes szimulátor, se számomra "élvezhető" FPS multi, se RTS se semmi, abszolúte casual.

    Aztán akkor még gesztusból szóba sem hoztam/bele sem mentem annak a mérhetetlen undornak a kivesézésébe, amit azért érzek amit a konzolos játékok kezelésének/irányításának hintaló mivolta és ezek minden színvonalat nélkülöző portolása okozott a PC gamingnek. Hú peddig erről aztán tudnék hablatyolni.. ;] :K

    Szóval na.., kinek a pap kinek a papné..

    (#65308) hackeeeee:

    Megérte hát ilyen jó befektetésed még sosem volt, azért ülsz a One előtt.., de a Dio3 az úgy hasít hogy.. :))

    Váltsunk zöldre és kis idő múlva lesz nextgen konzolunk is! ;]

    Csak viccelek természetesen.. ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák