Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #43704 üzenetére

    Foglalkoztatott..!

    A két 4Ghz-es mérés új csak, barátunk a medvesajt kedvéért csináltam őket tegnap, a többi az sokkal régebbi még azokból az időkből amikor keresgéltem a config határait és hangoltam össze a 8320at a 280X-el.

    A lényeg az, hogy tényleg fel kell pöccinteni az FX-eket legalább 4.5-re erősebb VGA mellett.
    A Vantage mondjuk ebből a szempontból nagyon jól kiadja a kontrasztot, mert még durvább Intelekkel is szépen CPU limites. Azért a Valley vagy éppen a Firestrike esetében szerintem egy 4.7-5Ghz körüli FX simán hozná az elvárható Graphics scoret nagyvadakkal is..(780/290/290X)

    Az megint más kérdés, hogy ezek pusztán szintetikus tesztek és játékban azért többet észre lehetne venni abból hogy FX van a 780/290/290X alatt, sem mint az a Valley/Firestrike Graphics scoreból kikövetkeztethető lenne. De még mindig nem lenne közel sem akkora CPU limit játékban mint Vantageban, az a bench egy vaddisznó! ;] :K

    Kösz.., FX-es vagyok, benchmarkolok, tunningolok, hablatyolok.. :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák