Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz stratova #118072 üzenetére

    Hogy őszinte legyek, informatika óra volt, mikor ezt írtam. És általában sem a szabadidőmben forumozok, ez többé kevésbé mentesithet az alól a vád alól, hogy ugyanolyan vagyok, mint akiket az előbb emelgettem.

    És nem kérdés, hogy ebben a szülői nevelés is nagyon nagy szerepet játszik, ugyebár az említett fiatal korban okos telefon, de ugye ott van az is, hogy engedik azt a sok játékot és nincs bevonva a családi életbe a gyerek.

    Van az a videó, ahol a gyerek szétveri a hiszti közben az asztalt, mikor elveszik tőle a GTA V-öt. A szülőt és a gyereket is, de főleg a szülőt, egy hatalmas pofonnal lehetne jutalmazni.
    Van olyan volt-osztálytársam, aki a napjainak 50-70%-ában nem jön be iskolába, hanem otthon játszik, szintén a függőség.
    Az a baj, hogy ebből a generációs ágazatból rengeteg hajléktalan, vagy jobb esetben betanított munkás, Operator kerülhet ki szerintem, ha nem kap észbe időben, márpedig java része magától nem fog, a szülő meg sok esetben nem tesz eleget, higy fel nyissa a gyerek szemét.

Új hozzászólás Aktív témák