Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz MiklosSaS #11332 üzenetére

    köszönöm neked is, h foglalkozol velem. :) :R

    - mondom, nem nekem kell a gép, adatlapomon is láthatod, h nekem van ssd-m, vertex3, és imádom. egy éve nem volt a win-hez nyúlva, és lényegében ugyanolyan gyors maradt, szeretem. csak mikor vettem (kb egy éve) akkor volt a 830-as samuról a 840-sre való váltás, én 830-at akartam, de alig lehetett kapni kis méretben, a 840-eset meg szidták, mert valami gyártástechnológia vagy mi a tököm miatt nem bír annyit, mint az MLC (?) ha jól rémlik.
    ez vagy hasonló ocz, crucial ami szerintem választva lesz. ha azt mondják/tok, h jó

    - értem. akkor elvileg nincs számottevő/komolyabban érzékelhető különbség a 7950/70 között? mert úgy látom, a vga lesz legdrágább, és a 250-es ssd-ből sajna nem tudunk szerintem faragni, kell a hely a programjainak meg a sok mailnek, amik melóhoz jönnek/mennek. tuning nem lesz, max a 8320-at rántom meg picit alapfeszen, 4 ghz-re. több semmi. vga tuninghoz meg nem értek, meg azt szerintem nem is kell, akkora kraft van ezekben. nem? de azt sem fogom szerintem húzni. de értem, akkor meggondolom a 7950 xfx-et is

    - igen, a sabertooth-ot én is kicsit túlzásnak érzem, neki szerintem egy 970 chipsetes deszka bőőőven elég kell, h legyen, csak legyen normális (tehát nem 4+1-es) tápellátása. de Laca említette, h ánuszék ebben állítólag kamuznak. igaz ez? volna esetleg alternatíva a mi igényünkre? vagy maradjon ez?
    nekem volt ánusz lapom is, seggszikla is (most is az van), meg voltam vele elégedve. a mostanival is csak annyi a bajom, h fos a ventiszabályzása, ill a tápellátás lehetne combosab, bár én csak alapon húztam a cpu-t, gondolom ide elég. meg néha szaggat az UEFI... ez miért... :F

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák