Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz stratova #111026 üzenetére

    Beszoktam öltözni. 1 poló, 2 db hosszú ujjú póló, egy termopulcsi, meg egy termo kabát (az céges, a főnök vetette velem) Termo kesztyű, vastag zokni, 2 melegítő gatya (olyan Király kapus féle :DDD ) A michelin emberke megirigyelné az alakom. És ennek ellenére az orrom, a lábujjaim és az ujjaim utolsó perce mindig halálra fagy. Főleg ha csak targoncán ülök egész nap. Reggelente jó, mert egyrészt meleg még minden rajtam, másrészt meg az időjárás minden reggel meglep legalább 2cm hóval, így mikor elsöpröm a parkolókat meg a targoncának egy nyomot, (kb 1 óra munka) erősen kimelegszem. De ezután ha nincs nagy munkám (erős fizikai) akkor befagy a lyukam is. Bemenni szoktam kb 5-10 percre, de az meg azért nem jó, mert túl vagyok öltözve, és amúgy is 20 percenként ki kell menjek, mert vagy jön valaki, vagy kamion jön. Most az éven egy Román vevő megvett vagy 30 kamion tőzeget, azt pakolgatom minden nap, amikor épp ideesik egy Román sofőr. (persze egy sem tud Magyarul még véletlenül sem, egysem származik Magyar lakta vidékről, az még hagyján, de Angolul sem tudnak még egy szót sem)

    Aksi ügyben én is szeretem túlméretezni a dolgokat. Legalább egy lépcsővel erősebbet szoktam venni. Most meg is hálálta magát ebben a mínuszokban. Pöc röff még -20 ban is.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák