Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    Köszönöm szépen mindenkinek! :R

    Sass: örök gyerek vagyok, egy nagy bolond :D

    Televan: Amennyit kell hajtani, nem biztos, hogy kívánod, csak még birom, meg van élvezeti faktor is benne! :)

    Habi:

    Igen, az oreo, 10 éve a kedvenc kekszem, igaz itthon 2 éve ha kapni...DE ez engem nem érdekelt régen sem, hozattam mindig. Lime-os Cola, almás Nestea ugyan ez, de sorolhatnám még.

    Süti: egy üveg nutella es kis mascarpone a krém, tésztája, apritott oreo es milka kevereke (kozel brownie-s a teszta), felül török mogyi es oreo keksz. :)

    Lilike: Köszönöm! Ééés mi? :U :D

    Kékördög: Az! :))

    Gyuri: Borosta-szakáll. :D Nőknek szól, szeretik! :K De már csak egynek szól! :B

    Bandi: Falat sincs már. :DDD

    iszilard: Tiszta török a fejed a profilképen...de az biztos, hogy 30-nak nézel ki Cula! :D

    Szerk.:

    Pasztmek, voltam a tescoban, vettem csomo mindent, hazafele elkezdett esni, nyilván mentem párat keresztbe a Bimmerel, es egy tojás nem igazán bírta a kiképzést :DDD de nem folyt ki, hála a Finest-nek. Hú de finom a tejük is, igazából mindenük! :)
    Úgyhogy reggel kélsajtos omlett lesz, pármaival, zoldseggel reggel.
    Egyedul maradtam mára, ugyhogy rendeltem currey-s csirkét, de akkora adag, itt haldoklom...miközben a 42CrMo4-es tengely gyártási tervét senki se csinálja meg helyettem...persze két pohár kólával fojtottam le. :D

    Törpiek napja? :)

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák