Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Habugi #81854 üzenetére

    Ez a lényege. Ezért nem tudom a 2016 os trial-t oda adni linknek (az van csak fent már az eredeti oldalon.) mert. az nem ugyan az mint ami itt van bent. 2015 kell. De már talátlunk egy linket csak ugye nem tudom rátelepíteni az én gépemre mert azon van . Viszon ma munka után kolléga felteszi a gépre otthon és ,ha az a trial az akkor küldöm is.

    Ez az csak nem tudom ,hogy ez Trial-e mert ez eredeti oldal linkje és eredeti 2015 csak nem tudom Trial-e vagyis Trialként is felrakhatod-e: [link]

    Akkor ,hogy értsd mi miért van és ,hogy:

    Lényeg,hogy egy 3,6 Ghz-s 4790 fél perccel lasabban csinálta meg azt ami a 4 Ghz-es 4790k. Vizont,ha a Tiéd meg péteré gyorsabb ezeknél vagyis pontosabban a 4 Ghz-esnél,akkor elvileg kapunk OC 6700k rendszert. Az idő korlát azért van mert amin most fogunk dolgozni az lassan elindul és jó volna arra a kezdésre már ezekkel az OC gépekkel rendelkezni. Csak ugye a tökölés se rajtad se rajtam nem múlott, hanem a céges bürökrácián 8)

    Hja igen és köszi neked is és Peternek is előre a segítségeteket,ha sikerül feköltözni végre pestre akkor vendégeim lesztek egy Jó vacsorára . Elmegyünk enni egyet. :C :C

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák