Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Whysperer #75371 üzenetére

    Nem akarok panaszkodni, de kb 4 éve kerestünk a párom és én + a gyerek utánni éthbér kb 300-320 at... most ettől sokkal többet keresünk egy törlesztőnk van összesen az is 33000ft, és még annyira sem tellik amennyire 4 éve. Befizetem a rezsit, az kb télen 80 nyáron 60 + a gyerek étkeztetés, meg a törlesztő, és már ugrott is a fizetésem marad kb annyi, hogy egy nagybevásárlást megcsináljunk. Persze tankolást sem felejtsük el, mert a gyereket viszem suliba, én meg igaz a városban dolgozok, de az ipari parkban, és arra semmilyen normális időben nem jár busz, tehát marad a kocsi. Anya fizetése marad arra, hogy együnk, meg hogy spóroljunk... és tényleg nem költünk semmi puccos dologra, az a csoda, hogy fejlődni tudunk egyáltalán. Általában azt csináljuk, hogy a hónap elején ha kell venni valamit megvesszük, (értem ezen felújítás, és egyéb kellékeket a lakásba, most pl. porszívót vettünk) és ami marad azt osztjuk be napra, ennél többet nem költhetünk egy nap. Nem vagyok rossz kereső a környéken, a párom sem az, nem csodálkozok, hogy a környezetemben ennyi eladósodott ember van, aki ennél kevesebbet kap mint amit mi, azok hó végére 0 állnak. Persze hitelt vehet föl, de így havonta még kevesebb a jövedelme, aztán jön az A hitel, meg a hitelkártya, a provident... és nem hibáztatom őket, mert el kell magukat tartaniuk, rezsit kell fizetni. Nevetségesek azok a bérek amik Magyarországon egyes részeken adnak.... de honnan szedik ezeket a számokat a kis palánták??? Én mikor elkezdtem dolgozni, nagyon is örültem mert kaptam nettó 112e ft-t, és be tudtam osztani... bár az sem most volt...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák