Új hozzászólás Aktív témák

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz stratova #70849 üzenetére

    Szent Sárkány (#70849) - Mindkét esetben jobb később, mint soha! :))

    Valahol olvastam, hogy egy tesztelőnek egy M4-ből átülve sem maradt hiányérzete a M235i vezetése közben, szerintem mi sem panaszkodnánk... :D

    Lego 6-os

    Még az előző felsorolásból kimaradt, hogy az MX5 (ND)-ből "átlemezelt" Fiat Spidert is várom, remélem szép karosszériával örvendeztetnek meg minket, a jó technika pedig már adott...

    Habugi (#70260) - Á, nagyszerű, akkor lesz egy AMD-CPU-d, s két Intel-CPU-d, ez kitűnő alkalmat teremt arra, hogy a CPU-kkal családi körben "itt a piros, hol a piros"-t játssz... :))

    Habugi (#70564) - :DDD

    Annyival még kiegészíteném, ha már álom, hogy természetesen a leggyengébb VIA-CPU is nagyságrendekkel erősebb lenne a legizmosabb Intel-HEDT-CPU-nál is, valamint az Antarktisz benépesülne a masszív hideget fürdőruhában is (s anélkül is) könnyedén elviselő gyönyörű hölgyekkel... :K

    DonSasss (#71060) - Vagyok, Főnök, ne aggódj, az alaplapgyár termelékenységi szintjét továbbra is tartjuk! (Azaz még most sem hagyta el egyetlen alaplap sem a gyártósort... )

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák