Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz MiklosSaS #65341 üzenetére

    Ne aggódj ,h anem kellene atom craft a 3d nyomtatós dolgokhoz meg ilyesmi akkor lhet már Xbox vagy Ps4 csücsülne az asztalomon. tudom nem olyan szép ,de ezek mellett az árak miatt.

    Érted.. tudom nem pontos árak é snem kell javítgatni csak gondolkodtam.

    kijön egy játék és Én szeretnék 4k-ba játszani mert van mondjuk egy 4k-s Tv-m. akko rugye.

    A vezió. i7+rendes alaplap + 2db 980Ti.. pff... inkáb bnem is számolok...
    B verzió FX v. i5 + vga stb. na most akármelyiket is venném akkor is többe van mint 120-130 ezer Xbox / Ps4 .. kicsi erősebb lenne hol raksz össze játékra 120ért rendes gépet. persze lehet pakolgatni stb,de olyan kicsi kompatot csak játékra.. érted.. van egy gpem megtartom az jó munkára stb aztán veszek egy next gen konzol-t rakok rá egeret billentyűzetet és megnéztük XBOX one-ra még a 3d tervező progikat is tudok telepíteni 8) .

    hja vágom ,hogy i3-t összeraksz mondjuk 120 körül, de i3-t nem tudok maya-ra használni szóval egy magamfajtának esélytelen olyat venni..

    i5? rendes i5 ami jó munkára nekem és nem Photoshopra--- 50 +15 plus ház plus táp plus winyó plus ssd stb. ram azért VGA-t ki ne hagyjam.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák