Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz mackosajt #37148 üzenetére

    Gratula!
    Nekem 6-kor kelés volt, mert tegnap a városban nem volt már csülök, reggel fél 7-re ígértek a teszkóba, exkollégák. Megérte jófejnek lenni. Odaértem kb. 7-re, akkor jött a cucc. Kimentem dokihoz, nem rendelt, de legalább ki sem írta :W -csak a vérnyomásom miatt, de leszarom már, nem jutok orvoshoz :(((

    Haza, kipakolás. Asszony beteg, tegnap a gyerek volt, ma ő. Ez egy egynapos hányós dolog, gyakorlatilag a mozgástól hányt. Ha feküdt, akkor nem hányt... :U

    Szal. vissza városba, kölköknek kaja vétel, bevittem a kész gépeket, kicsit dumálgattunk és haza. Porszizás, mosogatás, mosás. Jók ezek a gépek, ha sz***ni is tudnának, akkor agglegény maradtam volna... ;] :DDD

    Asszony még haldoklik, de már jár. Kicsit olyan, mint aki túlélt egy komoly zombiraid-et... de megharapták. :O Várom, h mikor változik át és támad rám, vagy a családra... Gyümölcslé, ilyesmi be és ki, sajnos ugyan azon a porton, ami nem jó jel :(

    Udvart is összekaptam, állatoknak kaja víz, kutyáknak szalma bőven, nehogy megdögöljön valamelyik. A franc akar fagyos földbe gödröt ásni... ;)

    Kicsomagoltam a házat, itt olvasok, röhögök. Pár sor a házról, fentebb a link. Alkatrészeket vadászok, mérek. A megálmodott modding bukó, gyaártani kell mindent, ami rack-em van az nagy bele. Sebaj, tervezni jó, kellett már valami inspiráló.

    Kölkök rosszak, kiéheztettem őket, mikor már nem tudtak járni, akkor megkérdeztem, h éhesek-e... fél kettőkor etetés, apa csinált omlettet. Nincsenek sérültek, mindenki boldog.

    Estére anya is legyőztte a zombikórt. Lejött, azt mondta már ivott, evett kekszet, szerinte túléli... OK, leveszem a társkeresős hirdetést... :o

    Házhoz meglesem mi kell még: két réz blokkot feketére festeni, 2 db 45° csati, és SLI toldók... Házat a tápnál vágni kell, mert felfelé fordítva alig 1 cm hely lenne a luftnak. Hátul fúrni kell, a vízcsöveknek ki- és be kell jutni. Ventikre rakok valami okosságot, mert ez elég tré még. Az elejéből kiszedtem a mágneses porfogót, kis alakítással behekkeltem oda egy opel pollenszűrőt, ez legalább olyan lett, ahogy elterveztem...

    2.-án munka, most meg játék kicsit. Jah, meg Hubertus, végülis a szentek erejével meggyógyítottam az asszonyt. OK, én ittam, de rá gondoltam. A 3. kupicánál mon'tam is: ejj, a betyáráldóját! Ha ez nem segít rajta, akkor orvos kell! ...vagy pap. :D ;] :DDD

    Köszönöm a figyelmet :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák