Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #26005 üzenetére

    Hűtőt nézegetek... Mi Gorenjénk kicsi lett. Ariston 70 cm széles, szép nagy, de neten szidják, 2 évente 30k a vezérlőpanel. Whirpool, elektrolux kizárt, többet nem kell. Három márka van, ami nem okozott csalódást még: Bosch: mosógépünk mindent kibír. Digitális, de nem olyan intelligens, mint a whirpool volt, de nekem nem kell, h rejtvényt fejtsen, meg TV-t nézzen... annak is beszart a vezérlése, tipp-topp gép ment a kukába.

    Fagor: a Fagor Innova tűzhelyünk kb. 15 éves... a légkeverés ventije megadta magát, nem sütünk sokat, nem javíttatom, mert még elb*nak rajta valamit... :D

    Indesit: szintén egy márka, amit talán még az örökkévalóságnak raknak össze.

    Nem tudom, h kell-e no frost, miénk csak auto leolvasztós, elég jó az is, néha jeges kicsit, de nem para. Azt mondják a no frost zörög, zúg jobban. Mondjuk a konyhában kb. leszarom. Gorenje no frost lenne, 130k körül, viszont jelenlegi gorenjénknek is vannak kis hibái? gagyi fogantyú, gyerekek eltörték. Megkeményedik az ajtón a gumi, nem zár , visszapattan kicsit, ha bevágják. Ami a nagyobb para, h a lámpát kikapcsolja, néha nem is látni, h nyitva... :(((

    Kombinált, alulfagyis kellene, 80-100 l fagyasztó, 200-250l hűtőtérrel :U
    Indesit BIAAA 33 F X Y az a top, viszont az ilyen okos sz*rokat nem szeretem, nincs rá igény. Szerintem jobb, ha csak annyit tud, amit kell, kevesebb a hibalehetőség... BIAAA 13 lehet a befutó, A++, mérsékelten okos, no frost mondjuk nincs.

    Vélemények? :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák