Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Reggeltet. Látom csak a szokásosról maradtam le. Hétvégén inkább a családdal voltam, meg játszottam. Nem akartam már játékot venni, de ez a quantum break ez valami isten játék. Rég kötött le már ennyire egy játék. Közben újrahúztam a wint ssd-re. Most már csak egy win10 van ssd-n - van mit mesélnem róla- . Először is, usbről pikk-pakk, aztán jön a szopacs. Herélgetés, meg patchalés... én még ennyi patchet nem láttam miótta windowsom van. Hivatalos játékoknak ennyi kínját én még nem láttam mint amennyi a win10 alatt van. Googleban beütöd, már dobja is fel, hogy win10 patch....

    Viszont, az ismert konfigomon a tomb raider 1440-ben fix 60 fps-en fut, win 7 alatt meg fhd-n volt lag bőven. Kiptóbáltam a 3D-jét is, iszonyat jó, igazi SBS és jól csinálták meg, nagyon élethű. Mad max 4k-ban játszom, eddig max 1440 volt a legtöbb, és még így is van 50+ fps-em. A dying light semmit nem javult, még rosszabb lett szerintem. Fagy, laggol... szóval nem fasza valami a win10-en.

    Ez is csak én lehetek mikor felraktam a quantum break-et gondoltam először fhd - medium beállítások. Fura is volt, hogy volt némi lagg, meg alig volt fps. Mit ad isten 2x indítottam rá a játékra, 2x is futott... mikor lekapcsoltam az elsőt hirtelen fhd max -on lett 80-90fps-em... csak én lehetek ennyire béna. Fura is volt, mikor monitoroztam, mert minden mag 100% on ment, a vidkártya is... :DDD :DDD
    Gondoltam, na ez aztán a 100% os optimalizáció :DDD :DDD

    Összeségében tetszik az új win teljesítménye, viszont nagyon pötsölős a régi játékokat rajta futtatni.
    A legjobban a crysis 3 -on akadtam ki. A menüben a 'back" gomb nem működik win10 alatt. az 1.6 -os (már nem vagyok biztos benne) patch oldja meg ezt a problémát. win 8,1 és win10 alatt van ez a hiba... pfff... csak pislogtam hogy ilyen is van...

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák