Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz torma1981 #198 üzenetére

    Egyéni megítélés kérdése, én mint írtam is, azóta nem használok AC-t, hogy a Blackjacket lecseréltem. Mindig tervezgetem, de annyival nem gondolom jobbnak. Néhány biome-ba jó lenne, de majd ha találok egy jó kis assaultot, amit fel lehet vele szerelni. A mostani heavy teamet már nem akarom bántani.
    Nekem egyébként az vált be nagyon, hogy egy mech tisztán LRM-boat, ott a páncél rovására is mehetnek a rakéták, ha tartod a távolságot (pilótánál a Tactics és a Gunnery a prioritás), illetve van egy tisztán lézeres kivégzőm is, ott viszont annyi Heat Sink amennyi elfér (Gunnery-Guts). A másik két mech vegyesen lézer és LRM.

    Nem tudom hol tartasz, de ha az elején akkor mindenképpen szerezz egy Firestartert. Nekem rengeteget segített a nagyobb mechek ellen a lángszóróval. Főleg Desert és hasonló biome-oknál, volt, hogy kétszer állt le az ellenfél reaktora, annyira felforralta. És tapasztalataim szerint a lángszóró kifejezetten jó eséllyel találja el a pilótafülkét is.

    oké, fiúk baj van ha ez eltüsszenti magát jobbról csak a 2 lábad marad amit vissza tudok vinni

    Ezen már fél órája röhögök. Egyébként van benne igazság, én már jártam meg azzal, hogy hagytam lőni. Nem tudtam mi mozog a domb mögött és azt hittem amit látok az veszélyesebb... Visszatöltés után már máshogy gondoltam (kigurult, meglőtt, egy kar egy egy RT mínusz, egy kósza LRM sorozat felborított és még egy fejlövést is kaptam utána... Mindez a főhősbe...

    Tegnap megint elkalandoztam a Taurian részre, 3,5-4 koponyás küldetésből volt 3 is egy helyen (mind kapellán, velük megvan a repu). Meg is lett az első assaultom egy Stalker személyében (kétszerre hoztam el). Plusz van 1-1 Zeus, Victor és Banshee darab is. Mellé esett pár jobbfajta lézer is, a BL-6-KNT-val most 225 egy alfa. Gyakorlatilag egy heavyt kiszedek Precisionnal, ha nincs fedezékben és minden betalál.

    Bár volt, ahol megszenvedtem, 4 heavy mech ellenfélnek és pont a hátam mögé dobta be az erősítést, 3 assault és egy heavy képében. Hogy az örömöm teljes legyen az egyik Sensor lockolni is tudott. Az LRM-boatot természetesen, mert ő volt leghátsó... Már csak integetni tudtam neki, ahogy a lábban tárolt rakéták felrobbantak.
    Visszatöltés után gyors hátraarc és előbb az erősítést intéztem el. Így is volt pár meleg helyzet (azért nem egészséges háttal állni az enemynek), de mire a másik csapat odaért ezt szinte teljesen sikerült eliminálni. Bár sokat segített, hogy az egyik assault a CT mellett tartotta az Ammot. Éppen csak lekapartam a páncélt, mire kiírta, hogy ammo explosion és eldőlt. Nem panaszkodtam :N
    Ami vicc, hogy ez volt a három és fél koponyás küldetés. A következő négy csillagoson meg jött ellenem 2 Schrek, egy Demo és egy Banshee. És csak 50%-os páncél volt rajtuk...

    standiget könnyű szerezni, elég bevállalni hozzá egy küldit loot és pénz nélkül, csak repuért. utána bármit rádbíznak.

    Remélem úgy lesz. Találtam egy bolygót három Davion küldivel, abból egyet el is tudtam vállalni... Mondjuk remélem nem fogok könnyeket ejteni a lootért. Amilyen "szerencsém" van tuti egy Atlasból fogom kilőni a pilótát :DDD Kár, hogy ezt csak vasárnap fogom megtudni...

Új hozzászólás Aktív témák