Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phanzetomox

    őstag

    válasz Rankerz #6385 üzenetére

    csak az baj a countereket én is tudom csak hát nem fér be a pakliba ha beteszem akkor más ellen nem lesz counter
    sajnos ilyen szinten ritkán van olyan hogy az ellenfél egy kupacba teszi a forsakeneket... :(
    ha igen akkor eruptiont nyomok persze

    20 sec nem sok, és ha well mellett hívja ( 1v1 kis pályán 5-10 sec és odaér a deephez amit én csak akkor látok amikor már ott van, és ha nincs power cc-re akkor elfoglalja, catch néha jól jön, szoktam használni de ettől függetlenül kockázatos deepet hívnom :(, sajna nagyon a reflexeken múlik az egész néha még kinyírni sincs időm a deepet, ja és ne felejtsük el neki is van cc-je a deep one-ra )

    skyfiret így használom mindig, nem sok vigasz

    ashbone tényleg nem probléma leszedem mindig (maulerem nincs a deckbe )
    csak swamp nem sokat ér ellene ( a cc miatt is )

    minden egységre olyat küldök ami az adott ellenséges egység méretre bónuszt kap :B

    kell a bloodhorn. A nélkül halott vagyok t3-n mivel általában nekik is van enlight ( 5 meccsből 2-szer mentünk el t3-ig és egyszer kaptam lost warlordot egyszer meg bloodhornt ) a lost warlord konkrétan 3 bloodhornt szedet le 5 percen belül kb. olyan support volt rajta hogy a bloodhorn a shadow affos képességével + 4-5 surge of lightal se szedte le a fele életét a warlordnak :Y

    mondj t3-ra mit használjak bloodhorn és swamp helyett, lehet ezeket lecserélem akkor

    aoc elöl nincs menekvés hisz van cc-je. Gyakorlatilag bármekkora csapatot beszed t2-n t3-n egyaránt ( még ha sok power is, neki marad egysége az amit utoljára belehív ,nekem viszont nem )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák