Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz zalika #2330 üzenetére

    Addig van értelme, amíg élvezed a játékot. Addig miért is hagynád abba?

    Szerintem minden pálya teljesíthető az ingyenes lapokkal, még advanced fokozaton is. Expert már más tészta, talán azok között is van 1-2 ami teljesíthető, de arra inkább ne alapozz, és sok hónapos tapasztalat kéne hozzá. PvP-ben viszont nagyon nagy hátrányod lesz csak ingyenes lapokkal.

    Venni amúgy érdemes BFP-t, mert ez egy nagyon jó játék. Eddig engem csak 1 RTS kötött le ennyire mint ez, az pedig a Homeworld volt jó régen. Szóval ne hagyd abba, idővel még elég goldot is összegyűjthetsz ahhoz, hogy beszerezz néhány olcsóbb kártyát (1BFP kb. 600-700 gold-ért megy).

    Továbbá, mi itt rendszeresen tartunk versenyeket, ha elég ügyes vagy, még azokon is nyerhetsz 1-2 kártyát. Mindenképpen olvasd a topikot rendszeresen, mert valszeg most az ünnepek alatt lesz a következő verseny.

    A grafikával kapcsolatban nem tudom mi a baja. Nekem jól megy XP alatt, bár azért jóval erősebb is a gépem. Majd jön KrómX, neki is 3870-e van, hátha tud valami okosat mondani. Amúgy lehet, hogy kevés neki a 2GB memória.

    Ja, és egy kis trükközéssel (meg jópár óra játékkal), tudsz szerezni egy ingyen promo kártyát, lásd a patch notes-ban. Ez a kártya meg 200-300BFP-t ér, szóval ha eladod, máris lesz egy kis tőkés jobb lapokra.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • Gyuri27

    félisten

    válasz zalika #2330 üzenetére

    Ott egyéb gubanc lehet. Nekem int vga-l semmi bajom.

    Azt javaslom, hogy told végig a pályákat standardon és advenceden. Gyűjts goldod és upgradelj mindent amit lehet. Ebben segitségedre lesz a random pve is. Utánna passage to darknes. Előbb satandardon fel egész expertig. Az 3000+ goldot ad egy map alatt.
    [link] Loganzin, EwingLeben, madeel007, SarKter ezektől az emberektől goldért is vehetsz.

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák