Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyS1gn

    félisten

    Maga a reveal nem volt nagy kunszt, BF1 után temettem a sorozatot gondoltam ezt mégjobban lebutítják majd... JackFrags videóját kellene posztolgatni, mert azt megnézve derül is ki mennyi mindent javítanak, változtatnak amiért évek óta sírunk, meg még pár extra dolog is.

    Nincs prémium, season pass, elvileg lootbox se de EA nem értem ezt hogy bírná ki.... talán cosmetics only lesz ami engem nem zavar.

    A trailer nem ütött akkorát mint BF1 anno, meg mindeki azt mondja aki benn volt a pár órás breafingen mint pl JF, hogy egyántalán nem reprezentálja a gameplayt, amivel egyet is értek a hallottak után.

    Mindenesetre felkeltették az érdeklődésem és bizakodom egy jó skill based lövöldében, sok bullshit nélkül.

    Már csak az a baj hogy a community agyhalott tehát a sok csapatjátékra buzdító változás mit sem ér :DDD

    ://
    Aki nyavalyog hogy nők meg nem autentikus... pff BF sosem volt az, szórakoztató, a maga nemében korhű amennyiben az élvezet kárára nem megy.

    Én magasról letojom a settinget meg hogy vannak e nők vagy facepaint... legyen egy szolid, SKILL BASED, bullshit (behemotok, elite classok) nélküli alap, a bőrkabát már majdnem mindegy.

    [ Szerkesztve ]

    Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

Új hozzászólás Aktív témák