Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taplo

    tag

    válasz zack #20779 üzenetére

    zack te őstag.... az,hogy ki hányadik szintü annak semmi köze nincs a skilljéhez... csak,hogy mennyi szabadideje van.... és a cORDHAsoknak igaza van történetesen én is jellen voltam..... drang már ki is hirezte a remek forum hozzászolásod... eheheh
    :W
    http://www.battlefield.hu/topic/3060/Battlefield.hu_BFBC2_HUNRANKED_szerver_forum

    "50-es szintet elérő profik" :C

    ezt az amit el kéne felejteni tudtommal BC2ben nem lehet csalni! max olyan programmal amit a PB észrevesz és rögtön bannol a kulcsoddal együtt....

    tehát aki nálad jobb az nem csaló hanem ügyes.... :R

    "más WTF szitu is volt"
    "tele voltak a körök WTF szitukkal." az a wtf szitú ha az ellenfél PRO ?
    menekülj is onnan nehogy tanulj valamit !!

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz madgie #20790 üzenetére

    gonzo 'majom' volt a nickje?

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz zack #20802 üzenetére

    zack te őstag....

    "messzire ilyen formában egyébként se túl jó alap esetben. CROCK is profin tolja, talán az egyik legprofibb akivel eddig játszottam. "

    pont jó,hogy CROCKOT emlitetted ő régi haverom személyesen is ismer.....

    kérdez rá nyugodtan kb. ugyanezt eljátszottuk Crysisnál is.... mindig ment a duma,hogy nem lehet igy lőni.... aztán a végén már ő védet minket... most is ez fog történni...

    de rá érsz bocsánatot kérni... és játékot váltanod sem kell.... inkább legyél büszke pár tehetséges honfi társadra aki simli nélkül is alázza a világot...

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Joe-T #20828 üzenetére

    JOOEEE-TTTT az hogy ki irja: vehicle damage 30 az nem azt jelenti 30% hanem,hogy amiért sokat sebeztél egy jármübe kapsz 30 pontot.....

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Źşë' #20950 üzenetére

    nah már megint.... a szokásos ph-s hozzá értést is alúúúl mulják

    ???????? ez a statok alapján találgatni,hogy ki csiiiter.... ??????????

    mult héten ichit (akit évek ota ismerek) gyanusitgatátok... Most meg ezt a makit....
    honnan tudjátok,hogy nem volt-e egy srác 0-110el azzon a szeron aki adigra már kilépet és a haverjával csinálták a statot viccből.....

    MINDEN KÖR MINDEN SZERVER MINDEN ELLENFÉL MÁS........... EZÉRT NEM SZÁMIT EZ A STAT..... BAMBÁKAT LÖVÖLDÖZTÖK HÁTULRÓL...........

    a csoda szuper 50es szintü 3mas k/d-s emberkéitek... jöjjenek fel a mi szeronkra...
    0.3mas k/dt nem csinálnának.... pedig nálunk csak 30as szintű 1.3k/ds lurkók vannak :)

    ooo jaj hozzáértés köbön

    bocsi a kirohanásért.... majd törlöm ha nagy balhé lesz :)

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ADAM1337 #21437 üzenetére

    persze srácok......szarok az nvidiák alig van meg a stabil 200 fpsem :)

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #25211 üzenetére

    "Egyeket lőnek k...a gyorsan.
    Lenyomják a gombot és nem kezd el össze vissza lőni a fegyver, hanem halál pontos marad, mint mikor egyeket lősz, csak sorozatban. Be kell programozni a cuccot és megy is.
    Javítson ki valaki, ha tévedek.
    Egyébként meg az mg36 mocskos bivaly fegyver, pötyögtetve is meghálol
    BC2 nick: Szent.Ciryboy"

    :)) ciry kijavithatlak??? ha elfogadod tölem...... :DDD

    ööööö már régota gondolkoztam,hogy helyre kéne rakni ezt a fejekben....

    script bind makro stb.... ezek beálithatók bármelyik gépen bármilyen hardwaren pár perc alat... van rá sok program linkelhetnék.....

    de teljeséggel értelmetlenek vegyük például amit emlitetél.... ingyenes makro programok..... átrakom a lövést a billentyüzeten egy fölösleges gombra pl numpad 9
    majd a bal egér gombra beprogramozod hogy nyomja meg a numpad 9et ötször.... a közte lévő szünetek milisecundumban vannak megadva és 5 perc alat hozzá lehet lönni az adot fegyverhez..... HUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU mondhatná bárki..... csak ezeket PRO player semmire nem tudja használni ugyanis ha igy rányomsz az egér gombra csak egy pillanatra kilö öt vagy tiz golyot mintha nyomkodnám ugyanugy... de közben nem tudod abbahagyni.... namármost ha megnézed egy PRO player fragmovieját láthatod ,hogy csak akkor lő ha van célpont.... semmi értelme nem lenne,hogy az ellenfél már rég meghalt és te még lösz mint a "hüje...." másik az olyan helyzetekben mikor enemy eltünik megjelenik valami fedezék szélén aladt fölödt stb... ezek csak hátrányok lennének.....

    A valóság az ha sokat használsz egy fegyvert hozzá szoksz a visszarugásához.... ez minden játékban igy van....

    és ezek a scripetk értelmetlenek.... csak városi legenda.... ha valaki ilyet használna hallanád.....

    Tomek

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Taplo #25781 üzenetére

    AZ ELLENFÉL FEGYVERE.....

    ez a másik story amin túl kéne már lépni.... játszunk és magunkal foglalkozunk..... válaszunk kasztot gyilkoló eszközt..... de hogy az ellenfél mit választ azzal mért kell foglalkozni??????

    Single playerben is mondod: "az mért van shootgunal az a szemét GLel ölt meg?"

    Nem mindegy ha hátba lö vagy oldalba kap... milyen fegyver van nála milyen perkel? Megölt és kész..... nem rajta kell változtatni..... :))

    legyél ügyesebb, gyorsabb, körültekintöbb, ravaszabb, figyelmesebb jobb......
    ezért multiplayer nem azért,hogy mocskoljuk azokat akik legyöznek...
    " hogy úgy könnyü stb...."

    ne várjuk már el,hogy az enemy a leggyengébb fegyvert válassza...

    igen erős fegyverrel fog jönni.... igen megprobál megölni a szemét ö is játszik mint mi !!!

    KÜZDJ és TANULJ :) (ez a hozzászolás nem cirynek szólt)

    Tomek

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz jansky1 #25783 üzenetére

    előszőr is bocsi a helyesirásért utolag... ."aladt fölödt eheh :)"

    a CG és GL tiltása azért lett bevezetve mert UNBALANCEDek azaz túl erősek voltak és erre sem lenne szükség ha az azóta megjelent 6 mappack 2 patch 3 szerveroldali patch bármelyikében leveték volna a CG hatósugarát vagy sebeségét... sokkal egyszerübb megoldás lenne mint kickelgetni érte..... a krumpli (GL) ha nem öl csak direkt hitnél akkor semmi baj nincs vele......

    mindig lesz legerősebb fegyver mert kölönben lehetne mind egyforma csak a skinje változna..... az M60nál leveték a sebzést 25ről 20 ra és meg is oldodották a dologot....

    jó most az mg36 a top ha azt legyengitenék akkor mindenki pkmel vagy xm8al játszana akkor az vennék ki.......

    lásd abakan..........

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #25784 üzenetére

    :)

    ajaj itt nem elég irni válaszolni is kell :DD

    "az Erős fegyver ügy " : minden emberke más engem nem érdekel senkinek a dögcédulája
    (bocsi Pufi) nem akarok fegyverket tesztelgetni... platina csilagokat gyüjteni.... lehet gyerekkorban lettem elb*szva lutra albumom sem volt és gyüjtögetös semmilyen játékom...
    még 25 killes bronz csilagaim sincsenek fegyverkre.. és nem mennék fel szerverekre hajóval ölni pontokért.....
    én azért küzdöm,hogy nyerjen a csapat. ez az egyetlen kihivás amit találok benne :)
    ez olyan mint a codban ha van feladatot.... kis ak vagy nagy ak... ennyi
    itt is két kasztnak van értelme... a többi teljeségel felesleges a csapat szempontjából...
    ettöl még én tiszteletben tartom játszon mindenki amivel akar és olyan játék stilusban ahogy akar..... De akkor én is :) nekem ez a fontos.....

    pontokért meg szintekért meg csilagokért biztos nem multiznék....

    a közöséggért az elismerésért a többiektől kapot és tiszteletért amiért minden körben megküzdöm :)))

    ui: és engem nem zavar ha felhuznak(felélesztenek) és újra meghalok..... kit érdekel,hogy meghalok nem a statért játszom hanem kapok egy esélyt akár csak fél másodpercet is(böven elég),hogy lelöjem aki lelött :))) és megmaradjon a pont....stb

    "the makró case"
    szóval ahogy én tudom ha ezzel a módszerrel megnyomod a gombot és az további ötször bekerül a bufferba és végre fog hajtodni..... lehet van ennél profibb modszer nem vagyok programozó és mivel ezt sem használom.... Hozzá teszem én balkezes vagyok és jobb kezes az egerem és bizonyos gombokat nem tudok megnyomni azon egyszerü okból,hogy nincs ott ujjam :)))

    Matt mondta egyszer mikor akartam egy élesztő makrot csinálni.... hogy nem tudok olyat mondani amit ne tudna megcsinálni ugyanugy makró nélkül.... egy ideig próbálgatam de aztán be kellet látnom igaza van.... ha gyors vagy nincs szükség ilyenekre ha meg nem akkor ugyis mind1 :)

    [GIGABYTE] TaploTomek

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz r-chee #25820 üzenetére

    jaj.......... ezen a PHn mindig felhuzom magam.............

    szutyok fos Rusht játszátok már 1 éve a sokkal kiegyenlitetebb taktikusabb és élvezhetőbb Conquest helyet és utána panaszkodtok........
    8 magyar szerverből 5 mindig üres és nem kéne rá várni csak oda kell szokni.....

    erősebb játékosok.... szemetek.... kicsinálják kenit....................
    Tiltsuk be az erősebb játékosokat ehehehh

    battlefield.hu meg mocsok mert jót akar neketek és dolgozik azon,hogy össze tartson egy közöséget....

    mit csináltál néhányan leadtak egy szavazatot 5 klikkelésel???? jár mindenkinek 80.000???
    vagy mivel nem kontrolálható,hogy ki szavazott... mert az EA nem adja ki.... sorsolják ki a kártyát az internet 2milliárd felhasználója között (úgy igazságos mert ugyebár kik között sorsolják ki? aki szól,hogy ö is? és aki több nevet add le az 10 szeres esélyel indul????)

    ez kb olyan mintha kapnál egy ingyenes lottószelvényt..........

    "... IGEN NEM KELL VETÉLKEDŐ AMIVEL MINKET AKARNAK SZORAKOZTATNI ÉS ÖSSZÉBB HOZZNI.... az ingyenes lottot akarom :))"

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Zolás #25836 üzenetére

    nem kiabáltam NAGY betüvel irtam amit ki akartam emelni..........

    kakadu.... olvasd majd az oldalt igazságos lesz.....

    hidd el akik azon dolgoznak telefonálgatnak kavarnak.. hogy nektek jó legyen saját idejükből és pénzükből.....

    probálják megoldani,hogy a végén azt mondd: ez igen de jó volt.....

    senki nem akarja "csokos kockáknak adni" az álltalatok kemény munkával megszerzett nyereményt.....

    that's all

    ree-chee te szavaztál????
    Származott belöle bármi hátrányod???
    Vagy netán kötelező volt????

    Örülj az oldal sikerének (a második és harmadik oldal is nyert kártyát)

    Nevez a nyeremény játékra..... vvvvvvvvvvvvvaaaaagy.... ne nevez ahogy érzed......

    de igy legalább az EA figyelme kishazánkra terelődőtt talán egy picit....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz madgie #25849 üzenetére

    Madgie köszönöm....... végre valami két oldalú kommunikáció.........

    meg van abban valami amit irok..... nah végre :)

    Talán innen a PHról ciryboy Zsorry azaz CROCK

    akik ismernek még farcryból, crysisból egyéb játékokból.... vagy akár a bf.hus srácok vagy Horda/Cordha/7th/JCSR/818 és még kitudja hány klán nagyra becsült tagjai....

    1.Pontosan tudják bármilyen szerveren rögtön átállok a rosszabbul álló csapat oldalára szenvedni ahelyett ,hogy beállnék a sorba,hogy én is vadásszam szegény szerencsétleneket akik nem tudnak kijönni a baseükről....

    2. ahogy a crysisban minden vasárnap tartottunk oktatásokat tovább képzéseket.....
    a bfnél is a most induló GAMENIGHT kezdeményezés pontosan erről szólna, együtt játszani...előtte taktikai megbeszélések esetleg különórák és tanácsok....

    csak már azért nem merek ilyeneket irni rögtön jön a Duma: "....kivagyok én ahhoz,hogy itt osszam az észt...."

    A nyeremény játékos szavazós dologról meg csak annyit(bár nem az én tisztem lenne nyilvánosságra hozni),hogy Drangék azon dolgoznak,hogy az EA adjon új játékokat Crysis2öt, Bf3mat és azzok akik végül feljönnek Budapestre egy ilyen eseményre ne üres kézzel távozanak hanem a Fönyeremény videó kártya mellé tudjanak nektek akik közben öket savazátok ilyeneket adni.....
    Összintén tisztelem őket,hogy amikor ilyeneket olvasnak nem borul ki náluk a bili....

    semmi politikai párhuzam nem kell ide

    Def26: Nem tudják kik a szavazok... ezért nem lehetett igazságosan kisorsolni azt a vackot...

    oké tudom menjek máshova meg kotródjak meg ne kiabáljak meg a helyes sirás :)

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz bunfi #25855 üzenetére

    kösz bunfi ez jól eset......

    és hajrá multigaming mert aki nem tudná ott is van egy nyeremény játék.... magam részéről mikor olvastam róla sajnáltam,hogy nem hamarabb mert alá piritottam volna régi barátaimnak.... pitynek iminek és Crockinak :)))

    http://www.gametracker.com/server_info/188.138.40.99:20767/

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Joe-T #25874 üzenetére

    Joe-T akkor tud mostantól csalsz... :) mert jobb vagy egy másiknál és ez elképzelhetetlen... az ő szemszögéből.... üdv a klubban ez ha jól küzdesz és fejlödsz egyre sürüsödni fog...

    látod megéri :)))

    BF.HU ---- támogatva ezzel a közöséget....

    Minden kedves Ph östagnak..... járjuk már körül egy picit ezt.... létezik egy pár közöség ahogy a multigaming tsén ugyanugy sok más Tsen felsorolhatom ha gondoljátok....
    HUNTS
    Klánok.hu
    GigabyteTS
    Mumble.hu
    battlefield.mumble.hu
    cordha.mumble.hu
    SHS ts

    ahol szintén aranyos kedves emberkék játszák nap mint nap ezt a játékot ahogy ti is....
    szerintem ök nem ellenségek nem utálnak.... semmi ilyesmi....

    inkább barátkozni kéne szerintem mint cikizni beszólni elégedetlenkedni...

    Amikor én szavaztam a Bf.hu még nyolcadik volt és semmilyen nyereményről nem volt szó..... aztán Drang körbe járt ismerősöket és a TÁMOGATÁSUKAT KÉRTE.....

    ebből lett egy összefogás... aminek eredménye képen a magyarok feljönni kezdtek majd vezetni....

    kb 100-200 voksal vezetünk és mikor a csehek elkezdtek feljönni.... érkezet egy link a Phra is egy kéréssel a támogatásotokról... amit ti megadtatok az ügynek
    (MÉG1* 1000köszönet)

    és bár nem én vagyok ennek bármilyen szervezője

    de ezúton is bocsánatot kérnék az elégedetlenkedőktől Sorry skacok senkit nem akartak átverni!!!!

    de amikor nyolcadik helyen volt az oldal és rá szavaztunk mert szeretjük nem fotóztuk le a szavazatunkat..... :))) -ami igy útolag remek ötlet :)

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #25862 üzenetére

    ciry:
    Taplo egyébként rendes gyerek és az egyik legfairebb játékos akit ismerek, csak furán ír a fórumba, meg alig ismer titeket, annyi. Ha nem ismerném én is csúnyákat gondolnék róla az írásai alapján :D

    köszönöm baromira jól esik ez... és akkor itt fel is ajánlanám akinek bármi kérdése van vagy bármi segitségre gyakorlásra ötletekre van szüksége BC2vel kapcsolatban... forduljon hozzám szivesen megPRObálok seggiteni :)

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz eugabesz #26082 üzenetére

    Szia euGabesz Mester!!!

    nem tudom engem elfogadsz-e öreg rokának..... de én az elmult másfél évben Bfbc2ben
    nem találkoztam csiterel...... ellenben rengeteg embert lecsitereztek akiket személyesen ismerek söööt néha átjönnek hozzám és nálam játszanak a 100% tiszta játékomon.....

    ezek a hozzá szolások csak generálják a feszkot....

    ez a játék kifejezetten jól van védve..... Nincsenek csiterek akik próbálkoztak kibanolták öket!!!!

    Amiket te furcsának meg hihetetlennek hiszel.... Azok egyrészt ügyesek másrészt lehet egyszere több ember lő és akinek a végén beadja a nevét azt meg megrágalmazátok....

    gyanus meg ilyenek...... még CrOckOt sem értem.... mikor ö lő le valakit az pont ugyanazt érzi, hogy lol ez gyors volt saját börömön tapasztalom pity is a pp2000 brutálka :))

    viszont ha két percel késöbb lelövöm crockit és ott vagyok a tsen egyböl üvölt:
    ---- persze ezt,hogy... ???

    eleve nem 1v1 olyan szitukban mikor téged 3man löhetnek kár gyanusitgatni.....
    másrészt a killcam késik mire megjelenik 3 másodpercel késöbb már máshol vagyok..
    és akkor irják: onnan hogyan?

    PLIZZZZZ játszunk!!!! Ezzek a felesleges feszkok nem kellenek!!!!

    GIGABYTE.TBT

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz v!ct0y #26090 üzenetére

    oké kötöszködj

    http://www.fileplay.net/file/7568/battlefield-bad-company-2-pc-closed-beta-rc1

    akkor 1 éve

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz eugabesz #26092 üzenetére

    oké ez igy korrekt..... :)

    szerintem megtudjuk dumálni... :)

    hozzá teszem pont készül egy cikk a bf.hu-ra az egymás iránti toleranciáról és,hogy minden játékos megértese és tisztelje játékos társai motivációját és játék stilusát.... illetve ezzekből adodó különbségetket.... profi playerek ne mocskoljanak hobby játékosokat és forditva meg ne legyen ez a csalózás.....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz madgie #26094 üzenetére

    na azzon a szeron biztos nem volt pb.... valami orosz fostalicska lehetet....

    én mondjuk beirom a keresőbe,hogy HUN és csak ezeken a szervereken játszom ott sok a barát és a haver... annál már jobban unom ezt a játékot,hogy vadidegeneket henteljek...
    :)

    gabipac utána néztem ennek a bodyarmor csitnek... és nem találtam semmit.... linkelj róla ha tudsz......

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz eugabesz #26151 üzenetére

    azért ne keverjük a szezont a fazonnal..... public cheatereket pro klánokal...

    az epsilon nem csal nem egy magyar barátom játszott már ott komoly pénzekért a nagy nevü klánok nem csalnak csak szimplán jók....

    A csalás elitélendő a tudás nem....

    hasonló forum szintén ithonról ami párhuzamosan zajlik ezzel a csalásról......

    http://www.battlefield.hu/content/2011/01/29/Battlefield.hu_TV_-_BF2_GameNight__Kerdezz-valaszolunk__Csapatbeosztas

    Más: .......az Iram egy public klán(vagy csapat, akiket szeretek tisztelek) ami egy év publicozás után megprobálkozik a warozással... és csodálkozik azon,hogy a világ élmenyöze máshol tart egy éve amig az Iramon irtottátok a publiclámákat... ök ezt a játékot játszoták profi szinten... ekkora a különbség... és ez nem csalás.....

    Az már más kérdés,hogy fogod ezt feldolgozni... de ha könnyebb neked akkor csalozd le az epsilont.... vagy a raptort

    http://www.epsilon-esports.org/ csapat kapitányuk a magyar david2k6 volt a 4v4 sqpuadjukkal Mattx barátom kint játszot élöben Hollandiában mikor megnyerték a 2010es lan partyt élőben... ott nem lehet csalni!!!!!!!!!!!!!!!

    interju a srácokkal a verseny után....

    http://www.h2k-gaming.eu/videos/wFdQ20FF89E

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz eugabesz #26135 üzenetére

    eugabesz:

    "Gyerekek,ha valaki a RAPTOR #1, esetleg 2 valamelyik szerverére téved,azonnal keressen másikat.Még akkora cheater bandát nem láttam...pedig már láttam jópárat.
    Kihívtak egy baráti meccsre,apám...a nyolc játékossból 4 tuti használt valamit.Majd mesélek...
    Németek az Istenadták,de a Walhack minimum amit használtak,s ki tudja még mit...baráti meccsen!Phu Bay Valley...első kör,simán az övék,de érdekességképpen 3 percig ácsorogtam a kezdőnktől nem messze a híd alatt,a B pontról(a dombon van) 1 lövés a tankkal és haltam.Ok nagy,nagy mák.Elkönyveltem(jelzem a csapattársaim már a közelemben sem voltak,tehát még az sem lehetett,hogy valaki másra lőtt)
    Második kör.Amcsiként kezdtünk,ketten be a helibe (a játékból5 mp telt el) a Vietnam KEZDŐRŐL egy tank lövés,helinek,embereknek rögtön annyi....akkor mondtam a csapatnak,lépjetek le,töröltem a gyereket a xfire listámból.
    Nincs mivel foglalkozni,mi még most kezdjük és ki fogunk próbálni mindent.
    Ennek ahhoz semmi köze amit írtál.Ez csak sima cheat volt,nem véletlen baráti meccsen próbálták ki.
    Szinte biztos,hogy az ESL-re ezek után nem merik bevinni."

    3 hsz összemásolva....

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Taplo #26176 üzenetére

    eugabesz nem akartalak megbántani sem téged sem az IRAMot csak az ilyen hozzá szólásaidnál.... mivel a német fél nem fog ide irni a forumba... kénytelen voltam bele kotnyeleskedni... a mérleg másik serpenyőjébe... a Raptort hazai pályájukon a Bundesligában úgy vertük meg,hogy Nelson bay conquestbe miután lehúztuk a négy pontot kb. 3 perc alatt a lábuk nem érte a földet mert ejtőernyővel nem értek le agyag galamb lövészet volt :))))

    Pár részlet az az orosz csapat (TEAM-EMPIRE) kettö tagja bukott le akik pár hónappal elött hisztiztek egy török csaló ellen....

    Eddig ez a három ember lett kitiltva ESLről csalásért Pont! csak,hogy tisztán lássunk....

    Rullah meg nem rossz... biztos kevesen tudják de miatta van kitiltva jellenleg is az ABAKAN bc2 ből....

    mikor a Priort verte az Epsilon és az orosz medickek panaszkodtak,hogy az Abakan túl erős...

    http://www.own3d.tv/video/26889/Rulah_fragmovie

    de azt,ahogy bunfi is megjegyezte a Rulah által készitet Vietnamos videókon... ott van körülötte az Epsilon akik lövik mindenhonnan a szegény ellenfelet amibe Rullah assaultal és csipával bele lövöldöz távolról... ettől még szép teljesitmény és nagyon ott van a szeren
    de pl Mattx (HUN) erősebb volt nála az Epsilonban nem is kicsit... mára ö lett az Epsilon frager gépe.... és vadássza az embereket rendesen... de egy medic néha többet hozzá tesz az eredményhez mint Rula a szép k/djével...

    GIGABYTE.TBT

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Taplo #26177 üzenetére

    és egy gondolat még bocsi....

    ha kijön mondjuk a Vietnam

    egy PRO player felmegy egy szerver egy csapatársával ez egyik a csapat tankosa a másik a helise... és napokig gyakorolnak... csatáznak a tankos megpróbálja megtanulni,hogy milyen sebeséggel repülő heli elé mennyivel kell kb. lőni a helis megpróbálja ezt elkerülni kitapasztalni a másik gyengéit... a tankos váltogatja a külső belsö nézetet...

    és mivel ök csak az játszák a csapatban nem csipáznak meg mokáznak....

    ezt gyakorolják.... pl az Epsilonosok még kapnak érte havi 500.eurot....

    és megnézed a videót a tankos 6 heliből 4-5 lelő egy lővésre főleg ha nem olyan a helis aki azt gyakorolta eddig,hogyha meglátja a tank torkolat tüzét és lövedékét akkor azonnal rántsa el valamerre...

    utána átnézik a pályát gránát szempontból megtanitják egymásnak honnan,hogyan kell eldobni hogy az be essen az átlag fedezékek mögé...

    utána rengeteg wart játszanak... mikor eltünik a hullád tudja hogy kb 15 másodperc múlva fogsz oda érni ha oda születél ha a másik helyre akkor kb 23 sec.....
    számol magában és ha 20-21 ig nem érsz oda akkor átfordul úgy,hogy a másik irányból fedezékbe legyen és meglepjen... miközben te szaladsz felé...

    Rengeteg munka és tudás van egy profi fejében... amig az átlag játékos szaladgál és rálő arra akit meglát....

    egyszer probáld ki,hogy egy játékot az elejétől fogva másképp kezelsz... és lehet szórakoztatóbb publikon irtani a népet.... amig mi egy lekodolt szerveren gyakorolunk és probálkozunk (elég uncsi)......

    én CrOcKnak felajánlottam crysisnál is és mikor Bc2 indult is.... hogy ügyes skilles srác tartson velünk és csinája végig az elejétől komolyan... Be is lépet hozzánk.... aztán Nemet mondott mert azt mondta nem érdekli....

    Azt meg remélem mindenki megérti ha rengeteg energiát és időt teszel bele,hogy jobb legyél valamiben akkor utána ne CSITEREZENEK LE érte... bár szerencsére ez már nem szokott előfordulni... mert az a közösség ahol általában játszom
    (RESPECT FOR CORDHA) inkább kérdeznek mert elismerik az eredményeket..
    nem mintha akkora spiler lennék a Gigabyteban sokkal skillesebek vannak nálam

    ezért irtam le már ide is többször szivesen segitek bármibenha tudok!

    vidi:
    [link]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz r-chee #26170 üzenetére

    r-chee:
    "Annyira, de annyira irritálni tud az a szó, hogy "publik", vagy "publikol", hogy ihajj. Tisztán úgy érzem, hogy a használója lealacsonyít vele, és lealacsonyít még sos-sok hétköznapi játékost. Aki mellesleg sokkal többen vannak, mint akik versenyeznek is, s tényleg KLÁNokban játszanak az adott játékon belül. Sokszor az az érzésem, hogy publikol=nyumorult, semmittudó gamer."

    teljesen egyet értek r-cheevel ennek nem kéne igy lennie eltekintve néhány beképzelt pojácától..... és bárki bármit mondd mindenki játszik publikot... ez igy van rendjén...

    mivel a public egy nagy összefoglaló halmaz ezért nyilván játsztanak erősebb....
    (ezt kibontom: tehát ravaszabb, jobbancélzó, jobb szemü és jobb reflexü emberkék is)

    remélem CrOck és Pity nem fog megsértödni ha az ö példájukonj keresztül vezetem le amit szivesen megosztanék veletek....

    (Max és Pity remélem nevezhetem öket online friendeknek maxal már élöben is játszotunk mikor eljött velünk Airsoftozni.... )

    mint az innen bizonyára sokkan tudják ha Crocki(Max) játszik egy átlag szerveren akkor az ö neve a felső tartományban többnyire az elsö helyen tanyázik....

    belő egy körben 40-50 embert.... Tipikus tömeggyilkos... tudja melyik mapon honnan,hogyan... hol lehet bekerülni hol lehet hátba lövöldözni.... bevédeni stb.... ravasz jól mozog, jól lő.... eredményes és tisztelik is játékos társai ezért....

    Eddig ez remélem nem vita tárgya....

    Az esetek többségében ha találkozik egy ellenfélel 1v1 szitúban és éppen nem tölt vagy nincs lesebződve nagyon akkor ö nyeri a szitút....

    Minap feléptem IRAMra párszor... sosem játszom rusht... de veletek szeretem volna játszani... szenvedtem rendesen nem ismertem a pályákat azt sem tudtam honnan jönnek az enemyk. Mióta kijött a map pack még nem is játszotam Rusht.... Gözöm nem volt,hogy van olyan map hogy Coldwar stb...
    előszőr játszotam rajta szivtam rendesen.... CrOcki tolta a túloldalon... :))
    végére ha jól emlékszem kb. ugyanaz az eredményünk volt minden körben....

    Söt CrOck ha publikon irtani kell jobb nálam.... tudja hova szoktak állni, merre tud bejutni...
    söt az átlag játékos fejével is jobban gondolkozik.... ERŐS JÁTÉKOS!

    CrOcki ird le ha nem igy gondolod de ha 1v1 ben találkozunk akkor lehet roszul gondolom de mondjuk 60-40 arányban belövöm.... Pityet még talán 70-30 ban is :)
    Ez viszont abból következik,hogy én sokkat játszom erősebb elenfelek ellen és hozzá vagyok szokva hogy minden századmásodperc minden trük minden fedezék számit...
    Mig Crock nála gyengébb elenfelekel játszik.... Vannak olyanok publicon (és ez nem bántás vagy sértő szerintem akikel 1v1 szitukba (80-20 at vagy 90-10et játszom)
    tehát 100hpn frontális találkozonál 10ből 8 szor én éllem túl a fightot.....

    de ettöl még ha felmegyek mondjuk a Battlefield.hura és kemény a menet és küzdök mint a gép halok rengeteget... de én élvezem...... crock meg lelép mert zavarja,hogy egy élettel nem lő le 3 ellenfelet......

    Bocsi MAX igy érzem

    egy átlag public szerverre ha felépek (nem rush) simán belövök száz embert mondjuk 3as k/d vel.... egyszerüen azért mert egy átlag játékos csak akkor tud megölni ha hátba támad vagy nincs löszerem..... ez HCnél már nincs igy!!!! ott nem a rambóknak hanem a kempereknek áll a zászló :)

    hozzá teszem nem járok ilyen szerokra mert hátba lövöldözni emberkéket...
    (waron örömmel lövök hátba bárkit söööt törekszem is rá....)
    vagy fogalmatlanokat akik a bázisról lövöldözne ki lelövöldözni... nem okoz örömöt...

    és akkor jön egy war ahol nyolc erős játékos jó esetben nyolc erős játékossal csap össze
    és örülsz ha egy élettel egyet max 2 leszedsz... A harcok harca, szabály rendszere van, kemény ellenfelek, sok kudarc és közdelem és néha sikerélmény.... Kihivás

    de akkor forditva se bántsunk már ha felmegyek a barátaimmal publikoni... hogy te minek jösz ide vagy ilyenek...

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Taplo #26187 üzenetére

    ...csak egy mókás story a k/d ről amikor a magyar bajnokság zajlott.... volt egy interju a Harci Pogácsákkal egy aranyos klán volt ügyes játékosok... és irták,hogy ök megnézték a statokat és a HTW tünik erös ellenfélnek mert nekik 2-es körüli a k/djük és 50-es szintüek a GIGABYTEosoknak meg 1.3 és csak 30asok ezután a Gigabyte nyerte fölényesen a magyar bajnokságot egyszer sem kapot ki....

    igen csak a Gigások többnyire kodolt szeron játszott ahol nem nézi a statot.... erős ellenfelekel küzdött és amikor publikolt egymás ellen áltak és a kemény ellenfelek rontják a k/dt rendesen :)

    mikor látok egy képet belinkelve mindig mosolygok mert nem az számit,hogy milyen az eredmény hanem,hogy milyen játékosok ellen készült a fotó!

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz BalaNce87 #26198 üzenetére

    a "kamera képet" amit a játékos lát el kellet helyezni és ahogy neked is a szemed fölöt még ott a homlokod... a karakter is magasabb...nem a tetején van az amit látsz....
    tehát ha te éphogy nem látsz ki mert begugolsz valami mögé még a fejed teteje kilátszik.........ha beérsz egy fedezék mögé már úgy érzed mögötte vagy elsö lépés a fedezék mögött a karakter szélesebb és vastagabb tehát hátra is van kiterjedése... lehet a karod válad még löhető....

    ilyenkor jön a............. hogy???? átlő a betonon?????. aimbot..... nem nem karakterünknek van kiterjedése......

    eugabesz ha szerinted az nyeri az 1v1et akinek jobb a pingje... az annyit jelent,hogy sok ilyen szitut vesztesz el.... és ahelyet,hogy rágyurnál a kérdésre... hidd el menne nem kor kérdés..... élö példe phról szabi62 aki számitásaim szerint szintén 49 éves(bocs szabi,hogy nyilvánoságra hoztam) vagy sanyi harcos... rengeteget fejlödtek a lövésük a mozgásuk az elmult pár honapban....
    könyebb azt mondani a ping miatt nyert a másik.... az nem a ping az a skill

    jó megértem azokat akiknek 20 fps ük van azzal nem lehet játszani....
    de 60fps fölött és egy átlag pingel simán lehet Top eredményeket elérni..

    teszteljük le, szerintem kb ugyananyi a pingünk.....
    ha valakinek 59 a pingje a másiknak meg 68 az semmilyen elönyt nem jelent illetve lehet 0,0009 secundumot... de az elhanyagolható erre nem lehet fogni ha az ellenfél gyorsabban visz be 4-5 találatott....

    egy esetben számit a ping ha nagyobb két játákos közötti ping kölönbség pl 150-200 ekkor már nem ott van akire lösz mint ahol látod... de neki is igy van!

    a hitbox hiba futásnál R9es patch óta....
    [link]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz WhiteWalker #26221 üzenetére

    sith: azon a felvételen én játszom de 1920*1200-ban a 28as monitoron.... egyáltalán nem szédülös... youtubeon sok nem látszik majd feltöltöm nagyobb felbontásban.... :)
    megállni meg sosem szoktam egy álló célpontot bárki ellő :DD

    csak egy órát rögzitettem és 28giga lett :Y

    Giinos: VSSre 12szeres zoom? jézusom egy reddot böven elég... amilyen távolságról lősz akkor a vssel mire oda ér a golyó elfárad nem csodálom hogy nem adja... az egy közelharci fegyver....

    érdekes nekem nem tűnnek el lövedékek.... nem lagolok.... és egyáltalán nem tapasztalok ilyent a játéknál...

    az meg, hogy bele tudsz e valakibe lőni 5-6 golyót mielőtt lelő.... az tanulható fejleszthető szerintem....

    nálatok lehet valami gond... én azért mondtam le a upc chellot mert nem lehetett vele játszani
    kötöttem egy 5megás adslt azóta hibátlan

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #26223 üzenetére

    Hi ciry! :))

    izzlések és pofonok én plusz ammot még életemben nem vállasztotam.... bármilyen fegyverhez kapsz alapból 3 tár löszert plusz a pisztoly szintén 3 tárral.... ha ennyiből nem tudok lelőni valakit akkor már úgyis mind1 :)) ha meg megöltem ott a cucca ha assault ott a ládika... plusz a csapattársakis adnak ha nyomkodom rájuk a q-t vagy haláluk esetén az ö felszerelésük.... ha ott vagy a front vonalban akkor a löszer nem nagyon lehet gond van,hogy egy élettel 3-4 kasztot használok :)))

    nem olyan mint az "ellenség a kapunál"-ban az orosz front két embernek egy puska...

    plusz ammonál minden esetben inkább az injekciót választanám.... a reddotot csak azért ajánlottam ha mindenképpen célzót akar valaki a fegyverére akkor max az.... de nyilt irányzék párti vagyok....

    jó airsoftnál kell a reddot mert nem tanultam meg kacsintani és nem tudok külön becsukni a szemeimet :)

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz eugabesz #26225 üzenetére

    gabesz gyere át :) mondjam a cimet? már 5-6 bc2 játékos volt itt játszani nálam...

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz eugabesz #26228 üzenetére

    tudod átjössz megnézed és azt mondod: - huuubaszki ez ilyen???? akkor eddig tévedésben voltam bocsi srácok :)

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz sith7 #26232 üzenetére

    látod fejlesztette a reflexeidet a sok mozgás és célzás :)))

    publickon ahol (mivel nem nézem a statom) nem érdekel ha meghalok mikor húzzunk egy zászlót conquestben..... bent ugrálok a zászló körül... ha valaki meglát és rám lő... egyrészt tudom merről jön másrészt mozgásban vagyok megpróbálom rá rántani az egeret a célra... igy is fejlesztve a célzást... ha meg nem jön be és megpurcanok akkor a többiek lelövik és felhúznak.... vagy nem :)

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz WhiteWalker #26400 üzenetére

    .

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz stew007 #26492 üzenetére

    megkésve bár

    nándi mesterke

    Nem olvastam végig az egész storyt

    .... az aláirást láttam...

    ha stew007 = MG Pity barátom akkor ö tuti nem csaló és kérném bárminemü bannolásának

    felfüggesztését!!!!!!!!!

    Köszönettel Gigabyte TBT

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #26500 üzenetére

    ciry ez másról szolt..... a barátaim számithatnak rám ahogy adott esetben én is rájuk....

    remélem ez mára már többszáz online játékost jelent akivel az elmult években megismerkedtem...

    ezért volt fontos,hogy kiálljak Pity mellet ha már megemlitett vagy rámhivatkozott....

    ahogy érted is szivesen kiállok persze csak ha igazad van... ami jelentősen le redukálja az esetek számát ;] (csak vicc)

    ".(sajna Relax accával mentem játszani régebben aki tényleg hackelt és ki is lett rúgva a közösségből) Tomek leírta hogy ott mekkora pro játék megy azon a talicska szerveren.
    Bocs hogy ebben az ügyben említelek de te tudod hogy nem próbálkoznék ilyen csalással."

    ui: ez még kikivánkozott belölem... csak álszerénységből nem komenteltem.... :D
    amikor arról az übergépről volt szó kb egy hete :DD

    REKLÁM HELYE: "régen nézegetem az új hardvereket...de mióta a GIGABYTEtól kapom órákkal kevesebbet böngészek ilyesmit és még árramot is takaritok meg :Y

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Źşë' #26579 üzenetére

    JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉZUSOM

    "gyerek tudása nem annyira rossz, de a taktikája viszont lehetne jobb is sztem, sokszor belemegy rambo mod a csatába"

    ZSÉ ezek waron készült felvételek történetesen az egyiken én is játszottam ellene....
    (jobb sarokban TEAM HUNGARY) és ha nézitek a pontokat és ticketeket ott a magyar csapattól ki is kaptak az egyik körben...

    rossz a taktikája???? újra JÉÉÉÉÉZUS ilyen egy war bemész flagbe és ott probálasz életben maradni és irtani az ellent felhuzni a társaidat amit látok az egy proplayer éles helyzetekben... ezt pont igy kell csinálni söt nem lehet máshogy...

    http://www.esl.eu/eu/player/4220658/

    nyilván ő azokat a részeket rakja be mikor neki megy jó.... ha az ellenfél vágna őssze egy ilyen videót akkor azon ő lenne akit állandóan lelőnek....

    zsé: ne legyél már ilyen fogalmatlan....

    eugabesz: nem csal semmit mg36ot nyomkodni kell és alapból nem nagyon van vissza rugássa ugyan úgy mint az xm8lmgnek.......

    ebben a videóban annyi a különleges,hogy nem publikon felvete ahogy lelővöldöz kezdő játékosokat,hanem waron a világ legjobbjait....

    pl a TEAM FINLANDben aki bejön az ajton assault az RULLAH akitől multhéten linkelt ide ciry ugyanilyen videókat....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Sz. Géza #26586 üzenetére

    Az első 25 másodperc egy vicccc
    utána ki is irja:

    what a fck

    odáig public... és onnan warok és gatherek....

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Kakaduku #26627 üzenetére

    Videó: fevétel xfire
    fomátumra jó az mp4 vegassal
    youtube csak 30 fpst tud...

    remélem kielégitő a válasz

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Źşë' #26597 üzenetére

    NÉV NÉLKÜLI IDÉZETEK AZ ELMULT NAPOKBÓL:

    "igen, valami lag szerű dolog azért befigyelhet azaz no lag :DD jobb esetben 1-2 találattól megmurdelnék én is sztem..."

    "baromi nagy szerencséjük vagy vmi trükkkészletük van (esetleg atombika gépük atom nettel, és ott ülnek a szerver épületének a szomszédjában), de ha nekem jó napom van, kipihent vagyok, és jó a reflexem, akkor sem fordul elő az, hogy kétszer megjelenik a képernyőn a piros jel, hogy megsebeztek és még tovább tudok menni, neadjisten még le is tudom lőni azt aki soroz. Első után jön a padló."

    "továbbra is állítom,segéd eszköz vagy beállítás nélkül a BC2-ben ezzel a fegyverrel nem lehet így lőni.Aztán ha vitázunk rajta,úgy is jó,ha nem, nem."

    "ezt nem is tudtam ...
    sima meccsen is visszajön ?"

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Taplo #26638 üzenetére

    mint emlitetem szivesen segitek bárkinek... még igy egy év után is ha nem ismeri a játékot amivel játszik.....

    1. Medic felhuz vissza adja a ticketet ezért nem értem mért hisztiztek ha újra meghaltok.
    2. Respawn védelem 1 másodpercig van ha nem kezdesz el lönni vagy mozogni....
    3 "megsebzödök és nincs idő semmit csinálni....." fájó lesz amit mondok.... a játékosok 90%ka úgy mozog bc2ben mintha single playert játszana kb.... reflexeitek.... tudom első számú közelenség leszek aki viszont eldönti,hogy javitani akar ezen ahelyet,hogy vissza szól valami "nagyon murisat" :))

    csinálok ma este egy videót nem a lövöldözésről hanem ez utal csak a mozgásról, talán van akit érdekel....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz gergo0328 #26640 üzenetére

    tegnap este felmentem egy szeróra nem hentelni csak a mozgás miatt. Persze Mattx utánam jött "zavarni" beállt ellenfélnek :)))

    felvetem kb egy órát.... most vágom renderelem.... nem gyilkolászos fragmovie inkább mászkálos, menekülös, túlélős :))

    ha feltöltődöt youtubra linkelem....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz gergo0328 #26659 üzenetére

    nah ilyen lett remélem pár emberkének tetszeni fog....
    nincs gyorsitva lassitva, m249, többnyire csak menekültem :) elvégre azt akartam megmutatni,hogyha meglönek túl élheted... persze nem akkor ha egyhelyben gugolsz...

    http://www.youtube.com/watch?v=OS_NhCygUVk

    amit nem értek,hogy 1280*720 ban raktam fel és most csak 320*240 ben engedi nézni....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Taplo #26664 üzenetére

    na irtam a youtubnak már átrakták 480pbe.... de még mindig nem hd nem értem miért....

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #26689 üzenetére

    bocsi cirymester Respect meg minden DEEEEEEEEEE

    ciry nem értem a bánatod.... nem mindegy melyikkel hány pontot lehet csinálni?
    te pontokért játszol? én a kihivásért és a játékélményért.... az,hogy ezért milyen a statom meg hánypontom van.... max a körvégén ironikusan megjegyzem ha valaki 30 pontal megelöz.... de nem fotózgatom magam a dobogon....

    párszor már leirtam

    1.nem a fegyver számit hanem a használója

    2. ne azzal foglalkozunk,hogy ellenfelünk milyen fegyverel lött le,ha hátulról jön mindegy melyik fegyverrel van ha azzal lehet sebezni 100at.... pl ha van fedezék akkor távolról ilyen 15öket sebzö fegyverrel nem tud megölni... amit mindig beszivok azok a 40mm shotik és aki jól céloz 870nel... ott nincs kecmec meg ugribugri :))) de ez a valóságban is igy lenne ha valaki ott figyel egy ilyen shotival és nzéz egy ajtót... az elsöt lelövi de a második már végez vele :)

    3 minden játékban van a legerősebb fegyver... és miért kéne gyengébbel játszani Crysisban a scar Codban az Ak Bc2ben az Mg36 ettől még a többivel is lehet ölni de ezzel a legkönnyebb..... Amit te elvárnál, hogy ha Codozol és valami szutyokkal mész akkor az ellenfél is azzal játszon.... Neked jogod van fegyvert választani.... Neki is... utána kár azért sirni mért azt választotta azzal könyü..... Akkor választhatod te is... az meg,hogy nem akarod.... az a te mazoizmusod platina csilagokért... meg pontokért
    Egyenlőek az esélyek mindeki választhat....

    néha mikor felkapok valami vackot nézem mi ez a szar??? fegyverek egy részével még soha le sem születtem csak azért van rájuk 5-6 killem mert találtam egyet....
    erre te leirtad azért mész plusz ammoval mert ragaszkodsz a Kittedhez...én inkább a +10% speedet választom.... fegyvert találni a harcmezőn föleg ha mindig a középontjában vagy a gyiloknak....

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz sith7 #26676 üzenetére

    köszönöm nagyon jól eset!!! bár ha 5-6 évig nem tartod a szülinapod akkor utolérlek sajnos korban :)))))))

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz eugabesz #26607 üzenetére

    Akkor az ESLről azaz Elektronikus Sportok Ligája.....

    szálló igévé vállt az elmult napokban nálunk a: halok mint eugabesz az ESLen

    vegyünk egy áttlag ESLcsapatott: 8v8 conquest READY elindul a war: az ellenfél mondjuk 8 Crock szintü játékos.(Crockinak nem lenne 1es k/dje szerintem waron de nem a képeségei miatt mert azokat sokra tartom csak nem ehez van szokva) Akik közül egy átlag játékos egyet sem tudna 1v1 szitukban legyözni mert jól mozognak ismerik a pályákat jól lönnek.
    ráadásul az erős játékosok skillje még össze adódik ha egyszerre 2-3man lönnek
    ennek az eredménye az lesz,hogy állandóan csak halsz végére lesz egy 2/18-ad
    beszorultok a bázisra pörög le a ticket és csak egy irányból tudtok jönni ök meg ott felálnak vonalba élesztik egymást és öldökölnek.....

    ezt nyilván nem élvezi senki sőőőőt még ha van nálatok a csapatban 2-3-4 erős játékos az sem számit sokat ök is fognak szivni....

    mert ha az ellenféltől bemegy 4 erős ember egy flagbe nálatok meg 2 erősebb és két közepesebb képeségü játékos... akkor ök meg fognak hallni és a maradék 2v4 ben nem nyerhet....

    TEHÁT MIKOR ÉRDEKES BÁRMILYEN KÜZDELEM???? ha egyenlő erőségü a két csapat

    ami ritka publikon és mégritkább WARon ha találtok egy veletek hasonló szintű csapatot játszatok ellenük sokat mert az izgi lesz és fejlödhetek belőle.....

    Az ESL olyan csapatok küzdelme ahol mindkét csapatban 8 válogatott képeségü játékos van végletekig csucsrajáratva minden tized másodperc számit... ha egy pillanatra oldalra nézel bejönnek lelönek téged és azt akit te fedeztél elbukjátok a zászlót és utána védökből támadók lesztek ami jobban zabálja a ticketet fogy az idő és elbukjátok egyetlen oldalra nézéssen.... és magadban érzed ez rajtam ment el mert PL:mikor ott jöttek ami az én feladatom volt végig melléjük löttem.

    de egy játékban ami egy éve kint van benevezni az ESLre az olyan mintha egy amerikai fogyókúra show 180kgos résztvevöje oda állna atléták mellé 100 méteres sikfutásban...
    és miután fut 40 másodpercet az ellenfelei 10alatt azt mondani : MINDEN ATLÉTA CSAL!

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #26693 üzenetére

    ciry nyugiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii én nem beszoltam pusztán a tényeket irtam le ne vedd magadra... azért irtam az elejére,hogy RESPECT és bocsi,hogy nem néztem át a statod :DD

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz sith7 #26695 üzenetére

    profi sniperes videóra mano986ot kéne meggyöznöd sajnos az nem az én asztalom...

    a rifle tipusu játékmodhoz... tehát hogy egy lövésed van és annak találnia kell teljesen más beidegződések kellenek... most hazai mezönyben aktiv játékosokból mano szerintem az akció sniper csucsa.... persze azért mert suxy visszavonult :DD

    870 shotis videón viszont elgondolkodom.... ha pity nem válallja :)))))))

    viszont amiről tervezek egy videót... amire senki nem gondol....

    a játék és a szem.....

    még a BECUPon jöttem rá mikor álltam játékosok mögött, hogy nem ugyanazt veszük észre.... egy gyors példa Mattx atacomán fut.... egyszer csak elrántja az egeret 4-5hit és össze esik valaki... hmm nem is látam.... majd beáltunk nézni a 818asokat war közben... és beszélgetük,hogy a monitoron 2-3 embert látunk akit nem vettek észre... házon keresztül az ablaknál egy pillanatra átfutott valaki..... márpedig akit nem veszel észre azt nem tudod lelöni.....

    pl mikor nézem vissza vágásnál a videót látok meg embereket jééé ott is volt egy amit játék közben nem láttam meg.....

    Ugyanolyan fontos mint a reflexek kézügyeség és a technikai részek irányitó eszközök...és hangrendszer...

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz ciry #26693 üzenetére

    ciry nekem is a mérnök a spec kasztom :)))))))))) most néztem meg azzal van a legtöbb killem.... szoval nem is MEDICkelek :) bár amikor a videót csináltam azt a kb 400 killt m249el nem is számolta :DDD

    most néztem kb előszőr jézusom te 912 órát toltad.... az több mint duplája az enyémnek.... pedig az enyém is rengeteg......

    [ Szerkesztve ]

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

  • Taplo

    tag

    válasz Zolás #26702 üzenetére

    persze!!!!!!!!!!
    van egy ajánlatom....... megbeszélhetnénk Maxxékkal,hogy a multigaming 2es szerverét átteszik hc conquestböl sc conquestbe és játszhatnának innen a Ph forumozok egy szervezet wart.... és ha testzik mindekinek (szerintem fog) akkor lehetne heti 1 alkalommal rendszeresen pl vasárnap 20h kijelölni erre valami időpontot...

    építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

Új hozzászólás Aktív témák