Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Rövidesen játékot fogok váltani. Egyre több a WTF szitu. Dragon szerveren folyamatosan CG-vel lőttek szinte megállás nélkül, baserape is volt bőszen. Senki nem csinált semmit. Majd átmentem a Battlefield szerverre.Délután volt 1-2 jó kör, nem is volt semmi furi szitu, bár sokszor sokkal jobbak ellen játszottunk. Este nagy lelkesedéssel visszatértem, és tele voltak a körök WTF szitukkal. Az egyik 35-ös fokozatú työtyö amit művelt...többen is beszóltak neki hogy cheater. Én csak annyit írtam hogy nem korrekt amit művel. Erre jön az "ügyvédje" egy másik työtyö a coRDHA klánból és megmagyarázza hogy nem csal a srác, mert látta lan-on játszani. Láttam pár 50-es ranggú jó játékost, de a célzás úgy ment ennek a työtyönek, hogy az valami hihetetlen. Engem nem érdekel melyik coRDHA tag védi meg, de szinte biztos vagyok hogy valamilyen úton-módon nem fair play amit csinál, mert ilyen nincs. Nem kevés órát játszottam, és tudom mire képesek az 50-es szintet elérő profik, ezért nem szeretem ha hülyének néznek. Sok más WTF szitu is volt, szóval elegem lett és kiléptem.
    PH szerver a nap nagy részében üres volt, de kora délután egész jó köröket toltunk rajta.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák