Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Taplo #20817 üzenetére

    Addig amíg te ott ülsz a gép előtt, én meg itt, mondhatsz bármit. Nem fogok megkérdezni senkit. Egyrészt annyira azért nem lételemem a játék, másrészt akkor hinnék el bárkinek bármit, ha 2 azonos beállítású gépen tolnánk egyenlő esélyekkel. Heti max. 6-8h tolom kb. Van más egyéb fontosabb teendőm is az életben, bár elhiszem hogy van akinek ez az első, és napi szinten tolja 6-8h...én sosem fogom ennyit. Láttunk már ide a topikba linkelt cheat módot, hogy a fákon hogy lehet átlőni, és szinte mindenen átlátsz még a sziklákon is. Nem azt mondom hogy te ehhez nyúlsz, csak amikor van ezer millió kiskapu, hogy butítsd le a gafikát, hogy állítsd a net kapcsolatot úgy, hogy az neked kedvezzen, addig nincs miről beszélni, és állíthat bárki bármit. Mert ezt a punkbuster nem szűri mert nem a klasszikus cheat, csak hozzásegít hogy jobb legyél mint a többiek.
    Nincs ezzel semmi gond, csak akkor olyanokkal kell tolni akik szintén ismerik az okosságokat. Itt most nem arról beszélek hogy aki legálisan profi az ne menjen a hobbisták közé mert mészárlás lesz. Engem nem zavar aki úgy és annyival jobb, amennyivel a reflexei, és esetleg a hardvere gyorsabb. De hogy PP2000-rel szinte látótávolságon kívülről úgy szedsz ki, hogy esélyem sincs elugrani, ez azért több mint fura, ismerve a PP2000 tualajdonságait. Összességében sok WTF szitu volt, és ezek általában veled kapcsolatosak voltak, csak nálad volt hogy egyik fegyód elöl se tudtam 1mm-rel sem arrébb lépni vagy legugolni. Persze lehet hogy véletlen egybeesés, vagy az is lehet hogy te csak fejest tudsz lőni.
    Nem kattogok a dolgon...csak azért írtam mert láttam hogy reagáltál. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • bunfi

    őstag

    válasz Taplo #20817 üzenetére

    Hagyjad matt és dávid meg tudja magát védeni :D

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák