Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    válasz Doki-HUN1978 #9834 üzenetére

    Elhiszem, hogy szerinted nem ezen múlik.
    Akkor már csak azt magyarázd meg, hogy miért az van minden medik kezében..?
    A gl-t fele annyira sem utálom, mint az M60-at.
    Egyszerűen ki kéne vanni a magnum ammo lehetőséget belőle.
    És még akkor is túl erős lenne.
    Mások a késre panaszkodnak, hogy az ember késmágnesként viselkedik.
    Én ugyanezt vettem észre M60-nál. Lövöm a vilég végén a snipert, aki az elő találat után elkezd futni, követem a célkeresztel, és csodélkozom, hogy mennyire tudok. Te jó ég azt is eltaláltam?
    Szerintem nem okés a fegyver, csitítani kéne rajta.
    Amugy 99% biztos vagyok benne, hogy az adminprogramok fejlesztői rajta vannak az ügyön.

    Holnap kiderül, mi lesz a változás, de szerintem épp azért kussolnak a fegyverekről, mert pont az M60 felejtődött el...

    Logitech hardware tester

  • ciry

    őstag

    válasz Doki-HUN1978 #9834 üzenetére

    Az m60 legnagyobb gondja, hogy rossz kaszthoz rendelték hozzá: egy egymást élesztgető m60-as csipet csapat kicsinálja az egész szervert, hacsak nem durvul be a másik oldal is gl-el, cg-vel, meg m60-al.
    Ekkor viszont kb. 3 féle fegyverre fog korlátozódni a játék.

    Nekem mindegy, hogy lesz-e fék m60-ra: ha sok majom fog menni vele legalább lesz kire gusztizni :D

    Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

  • KL

    tag

    válasz Doki-HUN1978 #9834 üzenetére

    Az m60 és a GL is messze a legkevesebb tudást igénylő dolog.

    M60 sokkal erősebb mint bármelyik fegyver, semmit nem szór (sniperként lazán alkalmazható), és nagyobb a tár mint az assault fegyverekben (értelmetlenné teheti azt a kasztot). Ha egy jó játékosnak is lenne képe használni, akkor lazán hozható vele a 3-tól a csillagos égig terjedő k/d. De nem is tudom miért kérdezgetitek, láttátok már hitmant mennyit lőtt vele (ő azon kívül, hogy ezzel ment, még támadni/védeni is elfelejtett). Ha az említett jobb játékosok mondjuk bebolondulnak és m60-azni kezdenek, megérzik az m60 nagy támogatói, hogy miért is overpowered fegyver, ha már a statisztikáknak nem hisznek.

    GL-t meg sztem nem kell magyarázni megint. Jön valaki szemben, eltalál egy gyengébb képességű pistikét 4-5 ször, de pistike felébredve álmából mindenféle célzás és tudás nélkül visszadurrant egy db gl-t exp upgraddel és már fekszik is az ellen. Utána persze vígan újratölt a lőszeres dobozból.

    Pl. tegnap f-zoli linkelte az assault statját. Megnéztem, hogy miből volt 6000+ killje. Több mint minden negyedik embert legl-ezte.

    6160 assault killből 1473 gl.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Új hozzászólás Aktív témák