Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz Def26 #33390 üzenetére

    Tudom, arra próbálok rávilágítani, hogy ő is játszhatna így ahelyett, hogy tiplizik a szerverről..

    @xaels:

    Az fura hogy elfogy.. Mindegyiknek üres a fegyvere mikor lelövöd? Akkor nem csoda, hogy le tudod lőni őket ;] Nem nagyon szokott érdekelni, hogy a többiek mit csinálnak.. ha nagyon gyenge a csapat vagy az ellenfél én is tiplizek a szerverről, de nem azért mert medichordák, hanem mert a nagyjából kiegyensúlyozott küzdelmet szeretem.. nem élvezem se azt ha minket rapelnek se ha mi rapelünk..

    Nyilván ha elfogynak a variációk és megunom a játékot, akkor keresek egy másikat, de addig se azért fogom élvezni vagy sem, mert az ellenfélnek nincs fantáziája és mindig ugyanazt csinálja..

    Ha robban körülöttem minden akkor nagyjából úgyis mindegy, mert vagy sokan vagyunk ott és nem kell minden irányba nekem figyelni, vagy sok ellenfél lő rám és úgysincs esélyem túlélni :) Általában azért meghallom, hogy merröl jön az ellen.. meg ha már játszol egy ideje, akkor nagyjából tudod egyébként is, hogy merről jöhet és úgyis arra figyelsz inkább.. A motiont én leginkább arra használom, hogy ha tudom, hogy elbújt valaki a pálya szélén és folyamatosan spawnolnak rá, azt keresem meg vele.. sima pontfoglaláshoz nem nagy szükség van rá szerintem. Mondjuk nyilván én se hallok meg mindig mindent, engem is le lehet késelni.. de már nem egyszer cheatereztek le olyanért, hogy meghallom mögülem a csávót: ugrás 180 fejes..

    [ Szerkesztve ]

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Új hozzászólás Aktív témák