Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eugabesz

    őstag

    válasz Taplo #27198 üzenetére

    Látod félreértettél,pedig hozzá is tettem,hogy nekem nem!...sokkal többre értékelek egy szépen kivitelezett,akár még cselesnek is mondható támadást,amiben nem az általad leírtak a döntők...A HC meg...hát ,most az IRAM már három hete abban fut,de bizony ott sem mindig minden fenékig tejföl...ahogy barátom és klántársam mondta sniper-paradicsom lenne,ha nem lenne nálunk csipakorlát...

    Nem,nem ez az E-sport...az ha meg tudja mutatni,hogy az én általam javasolt pályán is tud játszani...játszottunk egy csapat ellen,elvertek mint a záporeső a libaszart,Arica-n,aztán neveztem a kicsiknek is a 4vs4-et,összekerültek ezzel a csapattal,mi volt az ajánlott pályájuk??na mi....??nem hiszem,hogy nehéz kitalálni,Arica...persze nyertek,de...kösz, az ilyenből nem kérek.
    Mutassák meg másik pályán,mit tudnak,lehet ott is jók lesznek,de nem adják meg az ellennek még az esélyt sem,hogy legyőzze őket.Most mondhatod,hogy ez a verseny bla-bla,de engem ez hidegen hagy...nincs mögötte igazi tudás,vagy nem tükrözi hűen a valóságot az ilyen győzelem.

    [ Szerkesztve ]

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz Taplo #27198 üzenetére

    "mindegyik tele lesz buggal kettöt kijavitanak lesz egy új a kövpecsben azt kijavitják vagy nem és lesz helyete másik...."

    csinálják meg normálisra,ne pedig ilyen tessék-lássék módon..... :U
    ezért ülnek ott a programozók a gép előtt egész nap, nem kevés pénzért.... :(((

    ne hogy már én figylejek arra,hogy a játéknak milyen hibái vannak,és cselekedjek úgy hogy nehogy bele essek a hibákba....ez non plussz ultra :((

    [ Szerkesztve ]

  • Źşë'

    addikt

    válasz Taplo #27198 üzenetére

    de én ennyire durva hibákkal rendelkező multi játékot nem ismerek, mert nincs!

    ne haragudj de ez már sok, itt a legtöbben belátják h ennek a játéknak kurvasok és kurvanagy hibái vannak csak te nem, ilyen távolságról illene belehalnia abba a slugba és fél tár vintovkába... és pont ezért nem játszok SCn mert ott igen durván 10/10 szitu wtf :F elvesznek a lövedékek, hiába nyomod folyamatosan, szart sem ér... nem kell bemutatni az SC lövéseket sem, mikor még nem voltak HC szerverek kénytelen voltam sczni és ott majdnem abbahagytam és kettétörtem a játék dvd-t!!! (voltak kivételek mikor reális volt a sebzés SC-hez mérten!!) ha nem jött volna HC én tuti nem játszottam volna egy ekkora trágyahalmaz játékkal! ez a reagálás tök természetes szerintem... nem tudom neked milyen lehet a játék ha ezek a lagos bugok hiányoznak belőle :U ennyire adja :F ... amúgy azt megkérdezem h mi a véleményed ezekről a szerverhostingos dolgokról? szervertávolságokról játék motorról?

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák