Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz lala42 #17394 üzenetére

    Nem az a baj, hogy hosszú voltál, hanem az, hogy értelmetlen amit írsz. Háromszor olvastam újra az első bekezdés második felét, de még mindig nem értem mit akartál ezzel elmondani.

    Ranngal kapcsolatban: Mivel több embertől is olvasom, hogy az egyik oldalon csak 40+-os, másikon meg csak 1-10-es rangúak vannak és hogy ez mennyire unfair. Meg az admin is (no offense), hogy sok a magas rangú az egyik oldalon és nosza rakjuk át őket. Felejtsétek már el, hogy a rang számít valamit. A rang egy dolgot mutat meg: Mennyire kocka az illető, mennyi időt játszott a játékkal. Ezt és nem többet.
    Bár még ez sem igaz, mert sokan vannak akik nem csak egy perszonával rendelkeznek (köztük én is) és állandóan kapom a cheaterezést a kisebbik rangúval, hogy ilyen ranggal nem lehetne ilyen jó statom.. bullshit.
    A rang nem jelez semmit. Néhány játékban meg van oldva rendesen a "skill level" kiszámítása. Pl: quake live, vagy épp a battlefield heroes. Itt is meg lehetne csinálni ha a dice nem csak a fenekét vakargatná. Lehetne olyan autobalance, a lehetséges legjobb egyensúlyt eredményezné a csapatok közt. De talán majd a 2014-es patchbe ez is belekerül.. türelem, csak ki kell várni.

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Új hozzászólás Aktív témák